Kaip reklamuoti savo įmonę

Įmonės reklama – tai visas veiksmų kompleksas, į kurį įeina ir iškabų, informacinių lentelių gamyba, ir teigiami atsiliepimai bei gerai atlikti darbai, ir specialiai tam pasamdytų žmonių sukurtos strategijos. Štai keletas reikšmingų reklamos būdų.

Iškaba, matoma gatvėje

Jeigu įmonė turi savo padalinį, į kurį fiziškai ateina klientai, ar tai būtų turizmo agentūra, ar parduotuvė, ar paslaugas teikiantis salonas – tai įmonei reikalinga tokia reklama, kuri iškart būtų matoma gatvėje ir atkreiptų praeivių dėmesį. Galbūt kažkas vaikšto kaip tik po miestą ir galvoja, kur čia būtų galima rasti tokio tipo įmonę. O gal kažkas praeidami tiesiog pamatys iškabą ir pagalvos, kad apie juos yra girdėję, ir dėl to norės užsukti. O galbūt tiesiog žioplinėdami gatvėje pamatys kažką įdomaus, susidomės, užeis… Aišku, mieste negali tiesiog pasikabinti kokios nori iškabos, viskas turi būti suderinta su vietos valdžia. Tad iš pradžių reikia atitinkamų leidimų.

Reklaminės atributikos dalijimas

Gamybos paslaugosKitas reikšmingas dalykas, kurį gali kiekviena įmonė, norinti save reprezentuoti, padaryti – tai reklaminė atributika. Tam dar nebūtina samdyti specialios reklamos agentūros. Galima tiesiog užsisakyti atributiką su jūsų reklaminiais logotipais, šūkiais, kontaktine informacija, gaminių nuotraukomis ir pan. Tai gali būti ir kalendoriai, ir rašikliai, ir marškinėliai, ir daugybė kitų dalykų, kuriuos būtų galima įteikti verslo partneriams, klientams ir dar kam nors. Aišku, nereikia iškart užsisakyti milžiniškų partijų vienodos atributikos, juk nežinote, kaip seksis ją platinti. Užsisakykite įvairesnės atributikos vidutiniais tiražais. Galbūt vėliau panorėsite keisti dizainą, o gal ir įmonėje bus pertvarkų, keisis kontaktai ar kita informacija, nurodyta atributikoje. Reklama gali būti graviruojama, spausdinama specialiomis spaudos technikomis, ir kitais būdais atsidurti ant atributikos.

Reklama ant automobilių

Dar vienas efektyvus išorinės reklamos būdas – tai reklama ant automobilių. Tai gali būti specialūs lipdukai, ir juos geriausia klijuoti ant tarnybinių mašinų. Tokia reklama naudojama miestuose, kur žmonės gali gerai matyti. Reklamą reikia užsakyti specialiose įmonėse. Taip pat galima naudoti ne tik lipdukus, bet ir graviravimą ant automobilio.

Reklamos agentūros samdymas

Dar vienas reikšmingas dalykas – tai reklamos agentūros samdymas. Labai pravartu platesnio masto įmonėms. Kurios samdo agentūras ir pagalbininkus įvairiems skirtingiems darbams atlikti. Reklamos agentūra gali būti atsakinga už visapusišką komunikaciją tiek spaudoje, žiniasklaidoje, feisbuke, tiek ir viešose erdvėse, renginiuose, organizuoti platesnio masto dalykus.

Gražina

Gražina paskelbė 248 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>