Šaltieji mėnesiai: kaip susitvarkyti su plaukais?

šilkas plaukamsPlaukai karštuoju ir šaltuoju metu yra lengvai pažeidžiami. Jų nedžiugina nei aukšta temperatūra, kaitri saulė, sūrus vanduo ir vėjas, nei spaudžiantis šaltukas, krituliai ir karštas patalpų oras šildant namus. Visgi nepalankiausius plaukams mėnesius iškęsti reikia, o kad jiems būtų daroma kiek įmanoma mažesnė žala reikia įsiminti kelias taisykles ir naudoti kokybiškas priemones, kurios pasižymi drėkinančiu ir maitinančiu poveikiu. Žiemos metu ne retai susiduriama su didesnėmis problemomis, kai kalba pasisuka apie plaukus, todėl verta pasinaudoti patikrintais patarimais, jog atėjus pavasariui plaukų nereikėtų ženkliai patrumpinti.

Žiemos metu padėti gali ne tik šilkas plaukams, bet ir dėmesingesnis elgesys, įpročiai, kurie gali labai pakenkti tokiu jautriu metu. Dažnai mėgstama šaltuoju sezonu praustis po karštesniu vandeniu, kuris gali būti itin nedraugiškas tiek odai, tiek plaukams. Nesvarbu ar mėgstama mirkti vonioje, ar praustis duše, itin karštas vanduo sausina, todėl plaukai kenčia dvigubai – iš pradžių vėsų orą lauke, vėliau – šildomas patalpas namuose ir galiausiai karštą temperatūrą prausimosi metu. Tai nėra geras būdas džiaugtis žavingai atrodančiais plaukais.

Pasirinkti reikėtų ir kiek labiau drėkinančiais ingredientais praturtintas priemones. Jos padės palaikyti gerą drėgmės balansą. Žinoma, plaukų galams irgi reikės papildomų priemonių, tad puikiai padės šilkas plaukams, kuris puikiai pamaitina plauką ir leidžia džiaugtis glotnumu. Taip pat galima rinktis aliejuką ar kitą panašią priemonę. Kadangi žiemos metu plaukai dažnai ir įsielektriną glotnumas tikrai labai svarbus dalykas, todėl tokią funkciją atliekančios priemonės turėtų būti pirmoje vietoje. Kitaip plaukus suvaldyti tampa tikrai sunku. Būtent dėl šilkas plaukams ir yra toks pamėgtas produktas tarp moterų. Jį rasti galite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Kaip ir karštomis dienomis reikia plaukus slėpti po skrybėle, jog karšta saulė jų nesausintų, taip ir šaltuoju metu reikia dėvėti šiltą kepurę, kuri apgintų nuo itin šalto oro poveikio plaukams. Kepurė apsaugo ir nuo žemos temperatūros, ir nuo kritulių ar kitų kenkiančių aplinkos veiksnių. Taip galima džiaugtis kur kas labiau džiuginančiu plaukų vaizdu. Kepurių daugelis moterų vengia arba dažnai jas nešioja taip, jog pusė plaukų išlenda iš kepurės, o galams šaltas oras ir turi daugiausiai įtakos, nes jie ne visuomet yra tinkamai pamaitinti. Norint užsitikrinti, jog žala plaukams būtų minimali, reikia juos visus slėpti po kepure, o ne dalį jų.

Gražina

Gražina paskelbė 686 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>