10 geriausių plaukų tiesintuvų: apžvalgos apie šilumos ir kinetinę technologiją

Žmonės, turintys garbanotus plaukus, žino, kaip sunku su tuo kovoti. Laimei, technologijos leido lengviau nei bet kada anksčiau pasiekti tiesias garbanas, nesugaištant valandų valandas su lygintuvu. Nesvarbu, ar turite natūraliai garbanotus plaukus, ar tiesiog norite, kad plaukai atrodytų tiesūs, investavę į aukštos kokybės šiluma aktyvuojamą plaukų tiesintuvą, galėsite kasdien išlaikyti glotnius ir glotnius plaukus. Tinkami produktai netgi gali padėti sumažinti plaukų garbanojimąsi ir pagerinti garbanų išvaizdą, sukurdami glotnesnesnes bangas, kurios nesikelia nepatogiais kampais. Rinkoje yra tiek daug galimybių, todėl išsirinkti geriausią plaukų tiesintuvą nėra lengva. Todėl parengėme šį patogų vadovą, kuriame atsakysime į visus svarbiausius klausimus apie šiuos patogius grožio įrankius. Plaukų tiesintuvai už gerą kainą.

Kas yra plaukų tiesintuvas?

Plaukų tiesintuvas, dar vadinamas plokščiuoju lygintuvu, yra įkaitintas plaukų formavimo įrankis, kuriuo slystant plaukų paviršiumi sukuriami lygūs, tiesūs plaukai. Geležtės karštis atpalaiduoja natūralų plaukų garbanų modelį ir sukuria lygią, tiesią tekstūrą. Plaukų tiesintuvo naudojimas yra patogus būdas namuose išgauti lygius, tiesius plaukus ir dažnai yra pigesnis nei salono paslaugos. Geriausi plaukų tiesintuvai turi pažangius temperatūros nustatymus ir šilumos jutiklius, kurie apsaugo nuo perkaitimo ir nudegimo. Rinkitės aukštos kokybės konstrukcijos plaukų tiesintuvą, kad jis būtų patvaresnis ir ilgaamžiškesnis.

Karščiu apdorojamų plaukų tiesintuvų tipai

Plaukų tiesintuvaiPlaukų tiesintuvą turėtumėte rinktis atsižvelgdami į savo plaukų tipą ir plaukų formavimo poreikius. Kiekvienas tipas turi skirtingų privalumų ir trūkumų, todėl prieš perkant svarbu atlikti tyrimą. Čia pateikiami dažniausiai šiandien rinkoje esantys plaukų tiesintuvų tipai: Karšto oro šepetys – karšto oro šepetys yra plaukų džiovintuvas, kuris taip pat gali būti naudojamas plaukams tiesinti. Naudojant šiltą orą atpalaiduojamas natūralus plaukų garbanojimo modelis ir sukuriamas glotnus, tiesus stilius. Daugelyje karšto oro šepečių taip pat yra šukų priedas, kurį galima naudoti plaukams formuoti. Keraminis plaukų tiesintuvas – keraminiai plaukų tiesintuvai sukuria glotnesnius ir tiesesnius plaukus, mažiau juos pažeisdami nei kitų tipų plaukų tiesintuvai. Juose naudojamos keraminės plokštelės, kurios yra daug švelnesnės nei metalinės plokštelės. Keraminės tiesintuvai dažnai rekomenduojami tiems, kurių plaukai ploni ir trapūs. Turmalino plaukų tiesintuvas – Turmalino plaukų tiesintuvuose naudojama joninė technologija, kuri mažina plaukų garbanojimąsi ir suteikia plaukams blizgesio. Jos švelnesnės nei kitos tiesintuvai, todėl puikiai tinka garbanotiems ar šiurkštiems plaukams. Plaukų tiesintuvai garais – garų galia atpalaiduoja natūralias plaukų garbanas ir sukuria glotnų, tiesų stilių. Jos švelnesnės nei kitų tipų plaukų tiesintuvai, todėl puikiai tinka plonų ar jautrių plaukų savininkams.

Plaukų tiesintuvo naudojimo privalumai

– Tiesūs plaukai išlieka ilgiau – jei turite garbanotus plaukus, žinote, kad jie linkę būti sausi ir lūžinėjantys. Plaukų tiesintuvas padės sumažinti sausumą, nes sulaikys drėgmę. Dėl to plaukai ilgiau išsilaiko ir laikui bėgant ne taip lengvai slenka. – Tiesūs plaukai išlieka ilgiau. Žinia, garbanotus plaukus prižiūrėti sudėtinga. Jie būna sausi ir trapūs, o esant drėgnam orui veliasi ir tampa nevaldomi. Dėl viso to plaukų formavimas gali tapti tikru iššūkiu. – Tiesūs plaukai ilgiau išsilaiko. Tiesūs plaukai išlieka ilgiau nei garbanoti – tai vienas iš pagrindinių plaukų tiesintuvo naudojimo privalumų. Jei turite garbanotus plaukus, tikriausiai nemažai laiko praleidžiate džiovindami plaukus džiovintuvu, o paskui tiesindami juos tiesintuvu. – Tiesūs plaukai išlieka ilgiau. Tiesūs plaukai išlieka ilgiau nei garbanoti, o tai yra vienas iš pagrindinių plaukų tiesintuvo naudojimo privalumų. Jei turite garbanotus plaukus, tikriausiai nemažai laiko praleidžiate džiovindami plaukus ir tiesindami juos tiesintuvu. – Tiesūs plaukai išlieka ilgiau. Tiesūs plaukai išlieka ilgiau nei garbanoti, o tai yra vienas iš pagrindinių plaukų tiesintuvo naudojimo privalumų. Jei turite garbanotus plaukus, tikriausiai nemažai laiko praleidžiate džiovindami plaukus ir tiesindami juos tiesintuvu.

Kokio tipo plaukų tiesintuvą turėtumėte pasirinkti?

Jei jūsų plaukai ploni arba lūžinėjantys, jums geriausiai tiks garinis plaukų tiesintuvas. Šie modeliai yra švelnesni nei kitų tipų tiesintuvai ir jie ne taip stipriai pažeidžia jūsų plaukus, o tai ypač svarbu, jei turite natūraliai plonus plaukus. Jei turite storus, šiurkščius plaukus, jums geriausiai tiks keraminis plaukų tiesintuvas. Keraminės tiesintuvai naudoja švelnų karštį, kuris mažiau pažeidžia jūsų plaukus. Jos yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems storus, garbanotus ar šiurkščius plaukus. Jei jūsų plaukai ploni arba garbanoti, jums geriausiai tiks keraminis arba turmalino plaukų tiesintuvas. Šie modeliai naudoja švelnią šilumą, kad ištiesintų plaukus jų nepažeisdami. Jie ypač tinka plonų ar garbanotų plaukų savininkams, nes yra švelnesni nei kiti modeliai.

Kaip efektyviai naudoti plaukų tiesintuvą?

– Naudokite tinkamą produkto kiekį – jei naudosite per daug produkto, jis apsunkins plaukus ir jie atrodys riebūs bei nevaldomi. Jei naudosite per mažai produkto, plaukai bus sausi ir trapūs. Kad pasiektumėte norimų rezultatų, pakanka šiek tiek produkto. – Įsitikinkite, kad plokštelės švarios – dėl nešvarių plokštelių plaukai atrodys sausi ir trapūs. Tarp naudojimo nuvalykite plokšteles rankšluosčiu, kad ant jų nesikauptų nešvarumų ir likučių. – Naudokite antistatinį purškiklį – dėl statinės elektros srovės plaukai tampa garbanoti ir nevaldomi. Antistatinis purškiklis padės sumažinti plaukų garbanojimąsi ir suteiks plaukams glotnumo bei glotnumo. – Prieš tiesindami plaukus naudokite apsauginę priemonę nuo karščio – prieš tiesindami plaukus naudokite apsauginę priemonę nuo karščio. Tai padės jūsų plaukams atrodyti gražiai ir blizgėti, be to, jie ilgiau išsilaikys.

Dažniausiai užduodami klausimai

– Kaip atsikratyti garbanotų plaukų garbanų? – Kokie yra plaukų tiesintuvo privalumai? – Kokios yra skirtingos plaukų tiesintuvų rūšys? – Kaip išsirinkti tinkamą plaukų tiesintuvą? – Kaip efektyviai naudoti plaukų tiesintuvą? – Ar saugu naudoti plaukų tiesintuvus? Jei turite garbanotus plaukus, žinote, kad juos gali būti sunku tvarkyti. Laimei, šiuolaikinės technologijos leido lengviau nei bet kada anksčiau išgauti trokštamą glotnų ir tiesų vaizdą. Plaukų tiesintuvai yra patogus būdas susikurti lygius, tiesius plaukus, be to, jie dažnai kainuoja pigiau nei salono paslaugos.

Pakeiskite plaukų priežiūros rutiną

Vienas iš paprasčiausių būdų užtikrinti, kad jūsų plaukai išliktų sveiki, yra pakeisti plaukų priežiūros rutiną. Jei jūsų plaukai labai sausi, turėtumėte naudoti žemesnio pH šampūną, kuris bus švelnesnis jūsų plaukams. Kita vertus, jei jūsų plaukai riebūs, ieškokite šampūno, kurio pH rodiklis yra aukštesnis. Jei turite dažytus plaukus, turite būti ypač atsargūs su plaukų priežiūros rutina. Po plaukų plovimo visuomet turėtumėte naudoti gerą kondicionierių, o norėdami išvengti spalvos blukimo, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie šampūno be sulfatų. Jei turite garbanotus plaukus, norėsite vengti naudoti per daug karštų įrankių. Garbanoti plaukai dėl savo tekstūros yra natūraliai sausesni nei kitų tipų plaukai, todėl naudojant per daug karščio garbanos gali susiraukšlėti ir būti pažeistos.

Karštį naudokite tik ant sausų plaukų

Garbanotosios moterys, galite gerai pagalvoti apie plaukų tiesintuvo naudojimą, kai norite šilkinių plaukų. Savo plaukų priežiūros rutiną visada turėtumėte pradėti nuo sausų plaukų. Garbanos natūraliai yra sausesnės nei tiesūs plaukai, todėl naudodami plaukų džiovintuvą ant drėgnų plaukų, galite išpešioti garbanas ir jas ištempti. Kad to išvengtumėte, baigę plauti plaukus, nusausinkite juos rankšluosčiu, o tada naudokite džiovintuvą žemiausiu įmanomu nustatymu, kad atsikratytumėte drėgmės pertekliaus. Jei turite natūraliai tiesius plaukus, bet norite garbanotų plaukų ypatingam renginiui, galite naudoti džiovintuvą, kad plaukai laikinai taptų garbanoti. Tik įsitikinkite, kad jį naudojate tik ant sausų plaukų.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>