10 geriausių šunų maisto produktų jūsų šuniukui

Nutro Ultra Adult Dog Food

Šunų maistas"Nutro Ultra Adult Dog Food" yra puikus pasirinkimas augantiems šuniukams, kurie jau buvo nujunkyti nuo krūties ir gali valgyti sausus granules. Šis šunų ėdalas sukurtas iš aukščiausios kokybės ingredientų, kad palaikytų augančio šuns organizmą. Nutro Ultra" sudėtyje yra aukštos kokybės baltymų šaltinių: vištienos, kiaušinių ir šiek tiek lašišos. Jame taip pat yra svarbiausių vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas E, cinkas ir selenas, kurie būtini sveikai imuninei sistemai, augimui ir vystymuisi. Sudėtyje yra antioksidantų, skatinančių sveiką širdį ir kepenis, taip pat omega-6 riebalų rūgščių blizgančiam kailiui ir sveikai odai. Šis ėdalas taip pat pagamintas iš optimalaus skaidulų ir baltymų mišinio, kuris skatina gerą virškinimą ir padeda jūsų šuniukui išvengti virškinimo problemų, tokių kaip viduriavimas ir vidurių užkietėjimas. lenda.lt – kokybiškas šunų maistas.Dėl aukščiausios kokybės ingredientų tai puikus pasirinkimas augantiems šunims, kuriems reikia šiek tiek papildomos mitybinės paramos. Dėl aukštos kokybės sudedamųjų dalių tai vienas geriausių šunų ėdalų jautrų skrandį turintiems šuniukams.

Merrick Classic šunų maistas

Merrick Classic yra visiškai natūralus šunų maistas, kuriame nėra grūdų ir daug baltymų. Jame yra šviežių ir minimaliai apdorotų ingredientų, įskaitant tikrą ūkyje užaugintą vištieną, Naujosios Zelandijos žaliųjų lūpų midijas ir tikrus kiaušinius. Šiame šunų ėdale taip pat nėra sojos ir kukurūzų, kurie yra dažni šunų ėdalo alergenai. Merrick Classic yra vienas geriausių šunų ėdalų jautraus skrandžio šuniukams, nes jame yra natūralių skaidulų, padedančių šuniukui išvengti kolito ir kitų virškinimo problemų. Jame taip pat yra daug antioksidantų, vitaminų ir mineralų, skatinančių sveiką augimą ir sveiką imuninę sistemą. Šiame ėdale yra sveikas ir subalansuotas baltymų, riebalų ir angliavandenių santykis, kuris tinka ir mažų, ir didelių veislių šuniukams. Tai maistas šunims be grūdų, pagamintas iš šviežių ir minimaliai apdorotų ingredientų. Šis šunų maistas yra geras pasirinkimas visų gyvenimo etapų šuniukams ir ypač tinka mažesnių veislių šuniukams.

Wellness Core Adult Care

Wellness Core Adult Care sausas yra visavertis ir subalansuotas pašaras sveikiems suaugusiems šunims. Tai skani ir grūdų neturinti formulė, pagaminta iš tikros vištienos, lašišos ir saldžiųjų bulvių. Jos sudėtyje yra optimalios baltymų, riebalų ir angliavandenių proporcijos, skatinančios sveiką augimą ir sveiką imuninę sistemą. Šiame šunų ėdale yra natūralių skaidulų, padedančių šuniukui išvengti kolito ar kitų virškinimo problemų. Šiame ėdale taip pat yra būtinų vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas E, cinkas ir selenas, kurie būtini sveikai imuninei sistemai, augimui ir vystymuisi. Jame yra antioksidantų, skatinančių sveiką širdį ir kepenis, taip pat omega-6 riebalų rūgščių blizgančiam kailiui ir sveikai odai. Tai geras pasirinkimas visų amžiaus tarpsnių šuniukams ir ypač tinka didžiųjų veislių šuniukams.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>