10 kortų žaidimų grupėms – pramoga įvairaus amžiaus žmonėms!

Jei ieškote smagios veiklos su draugais, šeima ar grupe žmonių, kortų žaidimai yra puikus pasirinkimas. Nesvarbu, ar ieškote greito ir jaudinančio žaidimo, ar ko nors ramesnio, tikrai rasite kortų žaidimą, kuris atitiks jūsų poreikius. Kadangi yra tiek daug skirtingų kortų žaidimų rūšių, gali būti sunku nuspręsti, kuriuos iš jų žaisti. Laimei, sudarėme 10 geriausių kortų žaidimų grupėms sąrašą – kiekvienas iš jų tikrai suteiks daug džiaugsmo ir pramogų įvairaus amžiaus žmonėms. Nuo klasikinių žaidimų, tokių kaip "Go Fish" ir "Old Maid", iki modernesnių, tokių kaip "Dungeon & Dragons" ir "Magic: The Gathering", šie kortų žaidimai tikrai padarys jūsų kitą susibūrimą įsimintiną. Taigi, jei norite pradėti vakarėlį, skaitykite toliau ir atraskite 10 geriausių kortų žaidimų grupėms.

KortosKai susitinkate su draugais ir šeimos nariais, ką darote, kad visiems būtų linksma? Nors yra daugybė įvairių veiklų, kuriomis galite užsiimti, kortų žaidimai yra puikus pasirinkimas – kiekvienas ras ką nors sau! Nesvarbu, ar ieškote greito ir jaudinančio žaidimo, ar ko nors ramesnio, yra kortų žaidimas, atitinkantis jūsų poreikius. Kadangi yra tiek daug skirtingų kortų žaidimų rūšių, gali būti sunku nuspręsti, kuriuos iš jų žaisti. Laimei, sudarėme 10 geriausių kortų žaidimų grupėms sąrašą – kiekvienas iš jų tikrai suteiks daug džiaugsmo ir pramogų įvairaus amžiaus žmonėms. Nuo klasikinių žaidimų, tokių kaip "Go Fish" ir "Old Maid", iki modernesnių, tokių kaip "Dungeon & Dragons" ir "Magic: The Gathering", šie kortų žaidimai tikrai padarys jūsų kitą susitikimą įsimintiną. Taigi, jei norite pradėti vakarėlį, skaitykite toliau ir atraskite 10 geriausių kortų žaidimų grupėms. solitaire.lt – klasikinis kortų -žaidimas.

Eikite žvejoti

Šis klasikinis žaidimas puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms – puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiesiems. Šiame žaidime kiekvienam asmeniui išdalijamas tam tikras skaičius kortų ir vienas asmuo išrenkamas "žveju". Likusieji žaidėjai yra "žvejai" ir stengiasi surinkti kuo daugiau žuvų. Šiame žaidime yra dar vienas asmuo – "žuvis". Žuvis yra "laukinė" korta, kuri gali pakeisti bet kurią kitą kortą. Žaidimas baigiasi, kai baigiasi visos kortelės, o asmuo, turintis mažiausiai žuvų, tampa "žuvimi". Visi kiti, pagavę žuvį, deda visas savo kortas į vidurį, o viską laimi asmuo, turintis didžiausią kortą.

Senoji mergaitė

Tai puikus žaidimas didelei žmonių grupei. Taisyklės paprastos: Visiems žaidėjams išdalijama kortų kaladė. Žaidėjai paeiliui bando gauti porą, užduodami klausimą, į kurį galima atsakyti tik "taip" arba "ne". Jei žaidėjas užduoda klausimą, į kurį galima atsakyti bet kuo kitu, jis turi traukti kortą. Žaidimas baigiasi, kai visos kortos baigiasi, o daugiausiai kortų turintis asmuo pralaimi.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>