10 paprastų, lengvų ir patikrintų būdų numesti svorio ir jį išlaikyti

Ieškote būdų, kaip numesti svorio ir jį išlaikyti? Jūs patekote į tinkamą vietą. Svorio metimas ir jo išlaikymas gali atrodyti nelengva užduotis. Tačiau taip neturi būti. Čia pateikėme 10 paprastų, lengvų ir patikrintų būdų, padėsiančių numesti svorio ir jį išlaikyti visam laikui. Nuo paprastų mitybos ir fizinio aktyvumo įpročių pakeitimų iki pažangesnių metodų, tokių kaip protarpinis badavimas ir sąmoningas valgymas – kiekvienam rasime ką nors tinkamo. Nesvarbu, ar dar tik pradedate, ar jau daugelį metų stengiatės numesti svorio, šie 10 žingsnių garantuotai padės pasiekti norimų rezultatų. Taigi, pradėkime ir sužinokime, ką galime padaryti, kad padėtume jums pasiekti svorio metimo tikslų.

Nustatykite realius ir pasiekiamus tikslus

SportasPirmiausia panagrinėkime realistiškų ir pasiekiamų tikslų nustatymą. Dauguma žmonių, kurie bando numesti svorio, daugiausia dėmesio skiria svorio kiekiui, kurį jie nori numesti. Tačiau svarbu išsikelti tikslus, kurie neapsiribotų vien svorio metimu. Pavyzdžiui, galbūt norėsite sutelkti dėmesį ne tik į svorio metimą, bet ir į tai, kad padidėtų energijos lygis ir pagerėtų bendra sveikata. Išsikelti tikslai, kurie yra orientuoti ne tik į svorio metimą, gali padėti išlikti motyvuotiems, kai bus sunku. Be to, tai gali padėti susidaryti aiškesnę ateities, kurią norite susikurti, viziją. Yra daug būdų, kaip nustatyti tikslus, kai kalbama apie svorio metimą. Galite išsikelti tiek trumpalaikius, tiek ilgalaikius tikslus. Keletas trumpalaikių tikslų pavyzdžių: sumažinti kasdien suvartojamų kalorijų kiekį ir padidinti fizinių pratimų skaičių kiekvieną savaitę. O kai kurie ilgalaikių tikslų pavyzdžiai gali būti vandens suvartojimo didinimas, laiko planavimui kiekvieną savaitę skyrimas ir palaikančių bendruomenių paieška. formagym.lt – profesionalios dietos patarimai.

Stebėkite suvartojamą maistą

Toliau panagrinėkime, kaip stebėti suvartojamo maisto kiekį. Kai bandote numesti svorio, svarbu sekti, kiek kalorijų suvartojate kiekvieną dieną. Tai galite daryti pildydami maisto žurnalą arba naudodamiesi kalorijų sekimo programėle, pavyzdžiui, "MyFitnessPal". Daugelis žmonių renkasi vesti maisto žurnalą, nes tai padeda atidžiau stebėti savo mitybos įpročius. Be to, jis leidžia susidaryti aiškesnį vaizdą, kiek kalorijų suvartojate kiekvieną dieną, o tai gali padėti pakoreguoti mitybą ir neatsilikti nuo savo svorio metimo tikslų. Maisto žurnalą galite vesti bet kokiu jums tinkamu būdu. Kai kurie žmonės mieliau užsirašo viską, ką suvalgo, o kiti kalorijų apskaitai naudoja skaičiuokles arba programėles. Yra daugybė skirtingų būdų, kaip tai daryti, todėl raskite tai, kas jums tinka ir padės laikytis užsibrėžto tikslo.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>