6 geriausios vietos, kur siųsti vaikus į vasaros stovyklą

IntellectusVasara jau beveik čia pat, o kartu su ja kasmet ieškoma užsiėmimų, kurie užimtų jūsų vaikus ir neleistų jiems patirti problemų. Nors dauguma mokyklų birželį uždaromos mėnesiui ar daugiau, likti namuose gali būti ne kiekvienos šeimos pasirinkimas. Laimei, yra daugybė vasaros stovyklų, kuriose vaikai gali užsiimti, būti aktyvūs ir būti atokiau nuo ekranų. Tačiau tai nereiškia, kad šios programos yra pigios ar lengvai randamos. Jei ieškote stovyklų, kurios būtų įperkamos ir prieinamos, o ne tik tokių, kurios turi patrauklius logotipus ar ant perdirbto popieriaus atspausdintus lankstinukus, galite susidurti su tam tikrais iššūkiais. Prieš užsiregistruodami atlikite tyrimą ir venkite šių dažniausiai daromų klaidų rinkdami stovyklą savo vaikui:

Tarkime, kad visos stovyklos yra vienodai veiksmingos.

Posakis, kad negalima spręsti apie knygą iš jos viršelio, kalbant apie vasaros stovyklas yra kaip niekada aktualus. Šių programų veiksmingumas labai skiriasi, tačiau tėvai dažnai daro prielaidą, kad visos stovyklos yra vienodai veiksmingos. Geriausių stovyklų paieška dažnai nėra šeimos prioritetas, todėl daugelis galiausiai renkasi pirmą pasitaikiusią ar pasiūlytą programą. Vaikų tyrimų aljanso atliktas tyrimas parodė, kad tik trečdalis mažas pajamas gaunančių šeimų išsiuntė savo vaiką į vasaros stovyklą. Tačiau renkantis vasaros stovyklą su sunkumais susiduria visų tipų šeimos. Pavyzdžiui, naujai atvykusios į šalį šeimos gali nežinoti apie savo galimybes arba gali neturėti pakankamai laiko išnagrinėti galimybes ir išsirinkti stovyklą. intellectus.lt – stovyklos vaikams Vilniaus mieste.

Nepasikliaukite žodžiais iš lūpų į lūpas.

JAV Sveikatos ir socialinių paslaugų departamento atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei trečdalis tėvų, ieškodami vasaros stovyklų savo vaikams, pasikliauja žodžiu. Pasikliovimas žodžiu dažnai nuvilia, nes ne visos stovyklos yra vienodai rekomenduojamos. Įmonės taip pat naudojasi reklama iš lūpų į lūpas, todėl renkantis stovyklą pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar ji yra akredituota. Akreditacija – tai trečiosios šalies atliktas stovyklos kokybės įvertinimas. Dauguma kokybiškas programas teikiančių stovyklų bus akredituotos. Pavyzdžiui, Amerikos stovyklų asociacija (ACA) yra didžiausia ir žinomiausia akreditavimo agentūra.

Nepasikliaukite stovyklos rinkodaros medžiaga.

Kai kurie tėvai stovyklas renkasi pagal jų lankstinukus ir logotipus, manydami, kad patraukliausios programos yra geriausios. Deja, daugelis šių programų neįperkamos mažesnes pajamas gaunančioms šeimoms, o kitų prieinamumas ribotas. Pavyzdžiui, daugelis žydų vasaros stovyklų yra neprieinamos ne žydų vaikams. Tai gali būti problema mišrios religinės kilmės šeimoms, kurios nori, kad jų vaikai susipažintų su žydų religija. Dauguma religinio pobūdžio programų nėra pritaikytos įvairių tikėjimų vaikams.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>