Aistra – pirkti domenus

Marius pasakoja, kad domenų skelbimai ir naujų domenų pirkimas jam atrodo labai įdomus naujas užsiėmimas. Anksčiau jis nebandė to daryti, tačiau dabar galvoja, kad jam ši veikla ypatingai patinka. Jau kuris laikas Marius užsiima būtent domenų pirkimu. Taigi, šiek tiek apie tai, kaip visa tai veikia, kalbamės su pačiu Mariumi.

Mariau, tai kaip čia tie domenų skelbimai tave sudomino?

Investuoju į interneto adresusPirmiausiai sudomino ne skelbimai, o tiesiog galimybė turėti domeną. Visada mėgau kažkokią nuosavybę, kurią galvodavau, kad kada nors galėsiu kažkam perparduoti. Tokią gyslelę pardavėjo turbūt paveldėjau iš senelio, kuris visada labai mėgdavo pirkti ir parduoti. Ne visada tai jam pavykdavo sėkmingai, tačiau manau, kad bent jau ne iš savo, o iš jo klaidų galėjau mokytis. O šiaip tą mintį, kad galima ir pirkti ir parduoti domenus supratau tada, kai kūriausi sau svetainę, o paskui reikėjo sugalvoti jai pavadinimą. Aš norėjau pareklamuoti savo darbo paslaugas ir pastebėjau, kad yra dar daug domenų, kurie tiksliai nurodytų tokius dalykus, neišpirktų. Tada kažkaip jau pirmą kartą nesusilaikiau ir nusipirkau vieną papildomai. Na, maždaug, kad niekas kitas nepaimtų panašaus į maniškį. Kitą kartą žmonai kūriau svetainę, ji psichologė, ir pamačiau, kad taip pat yra dar visokių psichologams tinkančių domenų, kuriuos galiu nusipirkti, tai ir nusipirkau. Paskui jau pažįstami pradėjo manęs patys klausinėti, ką geriau pirkti. Aš jiems patardavau.

O kaip tai tapo verslo strategija?

Na tiesiog iš kažkur atsirado tokia tarsi domenų medžioklės gyslelė. Net nežinau, kaip čia jums tai paaiškinti. Bet paprasčiausiai, kai kažkas kažkur nutikdavo, aš iš karto pagalvodavau, kad turėtų dabar atsirasti tokia interneto svetainė. Tai dažniausiai būdavo susiję su didesniais pasaulio įvykiais arba kokiais nors išradimais tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Tai man tiesiog reikėdavo gyventi įprastą gyvenimą, o paskui staiga šaudavo į galvą kokia nors gera mintis ir aš nusipirkdavau domeną.

O kaip iš to pragyveni?

Na tai viskas labai paprasta. Kadangi man tie domenai pačiam nereikalingi, tai jų paprastai prireikia kam nors kitam. Nes aš tarsi užbėgu už akių, kaip koks pranašas ar rytojaus dienos laikraštis. Taip gyvendamas aš labai greitai tampu visiems reikalingas. Kartais, būna, perku domeną, o paskui jo kam nors prireikia jau vos už kelių dienų, tada parduotu.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>