Antklodės kūdikiams: nuo šiltų ir minkštų iki lengvų ir kūnui malonių

AntklodėsŠiais laikais pasiūla kūdikių prekėms yra itin išaugusi, šeimos gali rinktis iš gausybės prekių, skirtų jų mažiesiems. Įvairaus tipo ir spalvų drabužėliai, žaislai, patalynės, kilimėliai ir t. t. Vien pažvelgus koks platus yra antklodžių kūdikiams pasirinkimas galima sutrikti. Antklodės yra siūlomos įvairių formų, dydžių, spalvų bei, žinoma, audinių. O kur dar pasiūlymai, kviečiantys individualizuoti savo mažojo antklodę papuošiant ją individualiai atrinktais elementais. Vis dėlto svarbu nepamiršti, kad nors ir norisi vaikeliui suteikti kuo gražesnės spalvos ar formos antklodę, svarbiausiai dėmesį skirti audiniui bei patalynės universalumui.

Nuo ankstyvųjų laikų vilna laikoma tinkamiausiu audiniu kūdikiams. Antklodės, kurios pagamintos iš vilnos, yra tinkamos naudoti tiek vasaros, tiek žiemos laikotarpiais. Iš vilnos pagamintos antklodės apsaugo kūdikį nuo perkaitimo ar atvėsimo, kadangi neseniai gimusio vaikelio organizmas to padaryti pats dar negali. Terminės vilnonės antklodės apsaugo mažuosius nuo perkaitimo ir sušalimo, kadangi prisitaiko prie kūno temperatūros pokyčių. Kitaip tariant, pasirinkta vilnos audinio antklodė sugers ir išgarins drėgmę. Be kita ko, vilnos audinys daro įtaką kūdikio odoje esantiems receptoriams. Tai reiškia, jog vilnos antklodės leis ne tik vaikelio odai kvėpuoti, bet ir pagerins kraujotaką. Visi šie ypatumai, kuriuos sukuria vilnos audinio antklodė, sukurs idealias sąlygas miegui. Pasižvalgyti ir išsirinkti labiausiai patikusią antklodę galite specialioje vaikiškų prekių parduotuvėje Smelinukas.lt.

Antklodė naujagimio priėmimui

Priėmimo antklodės yra skirtos vos gimusiems vaikeliams. Jomis pastarieji apgaubiami arba įsukami keliaujant namo ir pirmosiomis savo gyvenimo dienomis. Būtinas reikalavimas – šias antklodes rekomenduojama pirkti ne per dideles. Kitu atveju, gali būti nepatogu nei naujagimiui, nei jums. Taip pat priėmimo antklodės naudojamos tarp kūdikio ir paviršiaus ant kurio planuojate paguldyti vaikelį pervystymui. Patartina ir dažnais atvejais būtina, kad antklodė būtų pagaminti iš vilnos. Naujagimį būtina apsaugoti nuo temperatūros kaitos, o tokiais atvejais vilnos audinys puikiai atlieka apsauginę funkciją. Tokios rūšies lengvų antklodžių galite rasti elektroninėje vaikiškų prekių parduotuvėje Smelinukas.lt.

Antklodės kūdikio vystymui

Suvystymas ir sūpavimas yra dažniausiai matoma praktika, siekiant nuraminti verkiantį ar neramų mažylį. Pirmomis kūdikio savaitėmis labai svarbu, jog audinys, į kurį suvystysite, būtų plonas bei lengvas. Antklodės pagamintos iš medvilnės puikiai tinka kūdikio suvystymui, kadangi jos labai lengvos, švelniai ir maloniai glaudžiasi prie jautrios mažylio odos. Rekomenduojama vystymo antklodę pirkti didesnę, kadangi kūdikis greitai auga ir per mažą antklodę gali greitai išaugti. Tuomet teks ieškoti vėl naujos antklodės ir išleisti tam papildomų išlaidų. Be kita ko, medvilninis audinys lengvai skalbiasi, todėl yra tinkamiausias pasirinkimas sūpavimui bei kasdieniam vystymui.

Atsisakykite šilko ar sintetikos

Sintetinės antklodės yra prieinamos kainos ir dažnai papuoštos įvairiais akį traukiančiais paveikslėliais. Vis dėlto, patartina neįsigyti antklodžių kūdikiams, kurios būtų pagamintos vien iš sintetinio audinio ar šilko. Pastarieji audiniai nesušildys kūdikio vėsiu oru arba nesugers prakaito vaikeliui sukaitus. Tokie atvejai gali sukelti nemenkų odos problemų mažyliui ar padidinti peršalimo riziką. Atvirkščiai nei vilna, sintetinis ar šilkinis audinys nestimuliuoja kūdikio kraujotakos ir gali sukelti nemalonų niežėjimą ar odos išsausėjimą. Būtina turėti omenyje, jog kūdikio oda yra itin jautri išoriniams veiksniams. Dėl šios priežasties medžiaga, kuri glausis prie mažylio odos turi būti įdėmiai bei atsakingai parinkta. Tiesa, jeigu sintetika yra tik viena iš sudėties dalių (t. y. ji maišoma su kitais audiniais), tai tokia antklodė gali būti visiškai saugi kūdikiui ir dar pasižymėti geriausiomis savybėmis.

Antklodė – puiki dovana

Antklodė kūdikiui iš tiesų puiki dovana šeimai. Antklodės gali greitai susidėvėti ar susitepti, tad kuo daugiau jų turima, tuo lengviau susitepusias pakeisti švariomis. Be kita ko, pardavėjai pastaruoju metu siūlo platų asortimentą antklodžių, kurios pagamintos iš vilnos ar medvilnės bei gali būti unikaliai papuoštos. Svarbiausia, jog perkama antklodė būtų pagaminta iš aukščiausios kokybės audinių.

Tad jeigu ieškote antklodės kūdikiui – tiek savo mažyliui, tiek dovanų – internetinėje vaikiškų prekių parduotuvėje „Smėlinukas“ tikrai rasite kas patiks. Čia įvairiausių spalvų, piešinių, dydžių ir kainų antklodės kūdikiams. Ir ne tik.

https://www.smelinukas.lt/index.php/patalyne-kudikiams/patalyne-kudikio-lovytei/antklodes-kudikiams.html

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>