Apie vestuvių dekoravimą gėlėmis

Dekoruojame vestuvių šventęVestuvių interjerui dažnai naudojami dirbtiniai gėlių žiedai. Kalbamės su vestuvių organizatore Ieva ir klausiame, kaip paprastai gėlės, jų žiedai yra išnaudojant puošiant vestuvių erdves.

Kokių papuošimų paprastai žmonės, o kokių atsisako?

Apskritai, pastebėjau tendenciją, kad kiekvienais metais žmonės tarsi stengiasi kažkaip kuo labiau išsiskirti iš kitų, nenori jokių tradicinių vestuvių. Na, bent jau taip iš pradžių pasako – mes tai tikrai nenorėsime jokių tradicinių vestuvių. Tada imame kalbėtis, aiškintis, kas yra tos vadinamosios tradicinės vestuvės, kas yra vestuvės, kurios jau neva „ne tradicinės“, ir tada paaiškėja, kad labai daug kas, kas iš tiesų yra tradicija, yra jiems priimtina ir netgi reikalaujama. Gal taip yra, nes žmonės iš pradžių galvoja, kad nenori būti kaip visi, bet paskui supranta, kad vestuvės jau savaime yra tradicija, ir kažkokio tęstinumo tikėsis visi sukviesti svečiai, ypač vyresnioji karta, giminės, tėvai. Su puošyba gėlėmis nutinka panašūs dalykai. Man atrodo, dar nė karto nebuvo, kad nuotaka nenorėtų būti apibarstoma gėlių žiedais ir žiedlapiais, taip pat, kaip ir nė karto nebuvo, kad būtų buvę priimtina tradicinės puokštės. Visada nuotaka sako – noriu kažko netradicinio, o paskui tai būna tiesiog vis tiek normali, graži puokštė.

Ar vyrauja tik balta spalva?

Pagrinde būna balta, tačiau mūsų floristai gėles ir jų puokštes parenka įvairių spalvų. Galima sakyti, balta tampa kaip baltas lapas, ant kurio mes piešiame, o piešiam kažkokiomis ryškesnėmis spalvomis – raudona, alyvine. Taip, būtent alyvinė spalva pastaruoju gėlių madoje yra populiari, labai ant bangos.

Kur efektyviau per vestuves naudojami dirbtinių gėlių žiedai, o kur – natūralūs?

Praktiškai, visur dekoruoti interjerui puikiai tinka dirbtinių gėlių žiedai. Kartais žmonės labiau pageidauja ant vaišių stalų gyvų gėlių. Gal ir suprantama, juk dabar, kai visi išprotėję dėl ekologijos, turbūt daug kam apskritai nesinori nenatūralių dalykų. Tačiau visokioms puokštėms prie sienų, ant langų, laiptų, visur kitur, vainikams ir juostoms palubėje, automobilių puošimui – kuo puikiausiai tinka dirbtiniai žiedai.

Ar visada jūsų norai sutampa su klientų?

Na, būna visko. Aš visada stengiuosi pasiūlyti tai, kas profesionalu. Jeigu kliento norai visiškai skiriasi nuo mano, negaliu juk daryti savaip. Yra kartų, kada teko ir atsisakyti organizuoti vestuves, nes mūsų įsivaizdavimai nesutapo, o daryti bet ko tik dėl pinigų aš nenoriu, man šitas darbas yra irgi savotiška kūryba.

Ačiū už pokalbį.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>