Apsauga namuose

Visi tikriausiai žinote, kad devyniasdešimtieji jau seniai praėjo ir tokių barbariškų nusikaltimų ir nesaugumo Lietuvoje nebėra. Kaip bebūtų, pastarųjų metų įvykiai parodė, jog mūsų šalyje vis dar apstu nusikaltėlių, kurie nesigėdija atimti žmogaus gyvybės už menkos vertės turtą. Jau nekalbant apie plėšikus bei vagis, kurių mūsų visuomenėje yra daugiau nei jūs galite įsivaizduoti. Ar kada esate susimąstę, jog jums reikalinga apsauga? Tikriausiai, kad ne, nes žmonės apie tokius dalykus susimąsto tik tada, kai kažkas nutinka – jie yra užpuolami arba apvogiami. Labai panaši situacija yra ir su gydytojais – žmonės pamiršta lankytis gydymo įstaigose profilaktiškai, o pas daktarą suskumba tik tuomet, kai jau jaučia negalavimą.

Saugo namusKad netektų gailėtis ir kaltinti savęs, rekomenduojame susimąstyti apie savo ir savo šeimos saugumą jau dabar. Nepagalvokite jog siūlome samdyti asmeninį sargybinį, kuris jus lydėtų kiekvieną dieną, tačiau apsaugoti savo namus ir kitą brangų turtą gali kiekvienas. Egzistuoja begalė įvairiausių saugumą užtikrinančių priemonių, galite apie jas pasiskaityti daugiau šiame puslapyje – www.manosauga.lt

Namų apsaugojimas

Kokios yra geriausios priemonės, norint apsaugoti namuose esantį turtą ir žmones? Žinoma, fizinė apsauga yra pats patikimiausias saugumo garantas, tačiau puikiai suprantame, kad ją sau leisti gali toli gražu ne kiekvienas, be to ne kiekvienam ir yra poreikis turėti tokio lygio apsaugą. Jei esate statistinis, vidutinis pilietis, jums pilnai pakaks ir vaizdo kamerų sistemos savo namuose. Šiais laikais, kai viskas yra kompiuterizuota ir skaitmenizuota, gera vaizdo kamerų sistema nekainuos labai daug, tačiau pasiūlys pažangias galimybes.

Su vaizdo kamerų pagalba jūs galėsite stebėti tiek namo išorę, tiek ir vidų. Visi vaizdo įrašai fiksuojami Full HD formatu, todėl matysite net ir smulkiausias detales, kurios nusikaltimo atveju gali reikšti labai daug. Kameros pritaikytos ir prie naktinio filmavimo, todėl nekils problemų ir tamsiuoju paros metu. Visi vaizdo įrašai saugomi virtualiose saugyklose, kurios gali būti pasiekiamos iš bet kokio įrenginio, kuris gali prisijungti prie interneto – kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>