Ar prezervatyvai gali būti įsigyti internetu?

PrezervatyvaiŠiais laikais itin didelė dalis žmonių renkasi prekes įsigyti internetu, o ne fizinėse parduotuvėse. Internete galima rasti įvairiausių prekių. Įsigyti galima ne tik drabužius, maistą, bet ir intymesnius dalykus. Prezervatyvai gali būti perkami ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Toks pasirinkimas neretai yra itin geras. Pasitaiko, jog žmonės jaučiasi nejaukiai pirkdami prezervatyvus parduotuvėje, nenori sutikti pažįstamų, nori kuo greičiau juos nusipirkti ir įsidėti į kišenę. Internetu pirkti prezervatyvus yra itin geras sprendimas dar ir dėl to, nes ten galima rasti didesnį pasirinkimą. Prezervatyvai gali būti skirti ne tik vyrams, bet ir moterims. Būtent internete galima rasti itin platų asortimentą. Internete parduoda dažniausiai ne tik platesnį asortimentą, bet ir kiek pigesnį. Akivaizdu, internetu įsigyti prekes dažnai yra pigiau ne tik dėl pasiūlytų gerų kainų, bet ir dėl itin didelių nuolaidų.

Ar saugu pirkti prezervatyvus internetu?

Prezervatyvai yra itin paklausi prekė. Tai yra viena efektyviausių priemonių norint apsisaugoti nuo tam tikrų ligų, taip pat ir nuo nepageidaujamo nėštumo. Šiais laikais žmonės labiau linkę prezervatyvus pirkti internetu. Neretai taip yra ne dėl mažesnės kainos, o dėl to, nes žmonėms nėra jauku pirkti prezervatyvus fizinėje parduotuvėje. Norint įsigyti prezervatyvus internetu yra itin svarbu suprasti, jog pirkti reikia tik iš patikimų pardavėjų ir gamintojų. Nepirkite apsaugos priemonių iš Kinijoje esančių parduotuvių vien dėl to, jog siūlo itin mažas kainas ir nemokamą pristatymą. Rinkitės tik Lietuvoje esančias parduotuves ir žinomus gamintojus. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog įsigyti tinkamą priemonę apsaugai.

Ar prezervatyvai yra brangūs?

Prezervatyvai kainuoja įvairiai. Visgi, reikėtų atsižvelgti į tai, jog perkant apsaugos priemonę taupyti nereikėtų. Pasitaiko, jog prezervatyvas plyšta, taip nutinka ypač tuomet, kai yra įsigytas nekokybiška prekė. Geriausia yra rinktis žinomą gamintoją. Prezervatyvai gali kainuoti nuo 0,20 centų iki 20 eurų ir net daugiau. Tai priklauso ne tik nuo gamintojo ir kokybės. Kaina priklauso ir nuo to, kokį kiekį pasirinksite. Perkant daugiau, mokėti reikia didesnę kainą, tačiau vieneto kaina tokiu atveju yra mažesnė. Jei gyvenate lytiškai aktyvų gyvenimą, reikėtų rinktis didesnę pakuotę ir sutaupyti. Norint įsigyti pigiau, galima palaukti akcijų. Akcijos dažnai yra taikomos internetinėse parduotuvėse. Perkant internete yra geriau pirkti už didesnę sumą, tokiu atveju Jums bus suteiktas nemokamas pristatymas.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>