Ar vyno etiketė atskleidžia kas butelio viduje?

Daugelis žmonių vyną renkasi atsižvelgdami į etiketės maketą, formą, ir medžiagą. Renkasi palankią spalvų schemą, kūrybišką dizainą ar gražius grafinius elementus. Vyno snobai gali užuosti tuos, kurie išsirenka butelį su gražiausiu lipduku, užuot kantriai tyrinėję vyno vynuogių, regiono ir vyndarius, tačiau tai nėra bloga strategija. Vyno pakuotės pastaraisiais dešimtmečiais tapo gana sudėtingos. Puikiai atliktas etiketės dizainas gali akimirksniu perteikti vyno skonį.

Šiandieninė savitarnos mažmeninės prekybos aplinka suteikia vyndariams visas paskatas užtikrinti, kad jų pakuotė tiksliai atspindėtų jų vynuogyno vyno profilį ir spalvomis, šriftais ir grafiniais elementais patiktų atitinkamai auditorijai. Ryškios spalvos ir modernus menas rodo linksmesnį, vaisinį stilių. Pergamento atspalvio etiketės su vynuogynų scenų išgraviruotais bruožais asocijuojasi su klasika ir signalizuoja apie tradicinius stilius, kai pasirodo ant Europos vynų. Šie skoningi senosios mokyklos, laiko patikrinti dizainai gali būti dviprasmiški, nes jų etikečių dizainas įkvepia plačiai paplitusią imitaciją.

„Prophecy“ vynų linija yra tarptautinė, joje pateikiamos meniškos iliustracijos, įkvėptos Taro Arcanum simbolikos ir vaizdų. Viskas, kas susiję su šiuo buteliuku, sukurta taip, kad iš pirmo žvilgsnio išryškintų ryškų ir citrusinį skonį. Skaidri taurė rodo gaivų, lengvą baltąjį vyną, o blyškių žalumynų paletė yra vaizdinė metafora, apibūdinanti sausus ir silpnus žolelių skonius, būdingus šio neaiškaus, vėsaus klimato stiliui. Taro vyriausiosios burtininkės atvaizdas yra kruopščiai pateiktas, parodo jos vidinį atspindį taip, kad perteiktų sudėtingumą ir subtilumą. Tai daug ką galime sužinoti apie vyną neatlikę namų darbų ar net neskaitę etiketės.

Spaustuvė iPRINT gali pagaminti kokybiška vyno etiketės dizainą, taip pat turėdami techniką, gali pasiūlyti dviejų tipų etiketes atspausdintas ant skirtingų plėvelių ar popieriaus. Lipnios etiketės gali atskleisti vyno skonį dar jo neparagavus ,todėl etiketės dizainą rinkitės ypač atsakingai.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>