Augmentacinė mamoplastika

Krūtinės didinimas, taip pat dar žinomas kaip augmentacinė mamoplastika, yra chirurginė operacija, skirta padidinti krūtų dydį. Tai apima krūtų implantų įdėjimą po krūties audiniu arba krūtinės raumenimis.

Jei svarstote apie krūtų didinimą, pasitarkite su plastikos chirurgu. Įsitikinkite, kad suprantate, ką apima operacija, įskaitant galimą riziką, komplikacijas ir tolesnę priežiūrą.

Kodėl atliekama augmentacinė mamoplastika

Krūtų didinimas gali padėti patobulinti kūno išvaizdą, jeigu manote, kad jūsų krūtys yra per mažos arba kad viena mažesnė už kitą, o tai turi įtakos jūsų pasirenkamai aprangai arba liemenėlės tipui, kurio reikia, kad būtų išvengta asimetrijos. Taip pat, tai gali padėti padailinti krūtis po įvairių chirurginių operacijų, ligų ir kitokio krūtų pažeidimo. Be abejo, tai gali pagerinti pasitikėjimą savimi.

Aptarkite savo tikslus su plastikos chirurgu, kad galėtumėte realiai suprasti, kaip krūtų didinimas gali padėti jums.

Galimos rizikos

Kaip ir bet kokia chirurginė procedūra, krūtų didinimas turi tam tikrų rizikų:

1) Gali atsirasti randų;

2) Gali pasireikšti krūtų skausmas;

3) Galima infekcija;

4) Galimi spenelių ir krūtų jutimo pokyčiai;

5) Galimi implanto padėties pokyčiai;

6) Galimi implanto nuslinkimai arba plyšimas;

Norint ištaisyti šias komplikacijas, gali prireikti pakartotinų operacijų, kad būtų pašalinti arba pakeisti implantai.

Mokslininkai yra nustatę galimą ryšį tarp krūtų implantų ir anaplastinės didelių ląstelių limfomos, nedažno imuninės sistemos vėžio, išsivystymo. Specialistai mano, kad moterims, turinčioms krūtų implantus su tekstūruotu paviršiumi, rizika susirgti yra labai maža, bet didesnė nei turinčioms implantus lygiu paviršiumi, tačiau tai nereiškia, kad šie implantai sukelia ligą. Norint suprasti ryšį tarp būklės ir krūtų implantų, reikia atlikti tolesnius tyrimus.

Sisteminiai simptomai, kartais vadinami krūtų implantų liga, gali būti susiję su krūtų implantais. Tikslus šių simptomų ryšys su krūtų implantais nėra aiškiai suprantamas. Požymiai ir simptomai, apie kuriuos pranešta, yra nuovargis, atminties praradimas, odos bėrimas, sunkumas susikaupti ir aiškiai mąstyti bei sąnarių skausmas. Krūtų implantų pašalinimas gali pakeisti simptomus. Tyrimai, siekiant nustatyti ryšį ir priežastį, vyksta. Pasitarkite su savo plastikos chirurgu, jei turite krūtų implantus ir jaučiate bet kurį iš šių požymių ir simptomų.

Jei pastebėjote kokių nors krūtų ar implantų pakitimų, kreipkitės į gydytoją. Nuolatiniai tolesni vizitai ir profilaktiniai tyrimai gali aptikti ir pašalinti galimas komplikacijas, susijusias su krūtų didinimo operacija.

Ficlinica

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>