Automobilių nuoma Vilniuje: kokį automobilį rinktis?

Vilnius – šalies sostinė, kuri vairuotojui kelia nemenkų iššūkių. Čia yra ir siaurų senamiesčio gatvelių, ir platus aplinkkelis, tačiau išvažiavus už miesto gali prireikti įveikti ir duobėtus žvyrkelius. Automobilių nuoma Vilniuje yra puiki išeitis miesto svečiams ir turistams, bet automobilių pasirinkimas išties didelis, tad aptarkime, kokio tipo automobilį geriausia rinktis.

Įvertinkite savo poreikius

Jei mieste automobilis jums reikalingas tik nuvykti iš taško A į tašką B, puikiai tiks ir nedideli ekonomiški miesto automobiliai. Juose vietos nėra labai daug, tačiau jais gana patogiai gali vykti keturi žmonės. Antra vertus, jei planuojate keliones po miestą su visa šeima, o vaikai dar yra tokio amžiaus, kai reikalingos kėdutės, daug patogiau rinktis kiek didesnį ir aukštesnį automobilį.

Važinėti centro ir senamiesčio gatvelėmis bus patogu mažu automobiliu – čia jį bus lengviau ir parkuoti. Tokių automobilių nuoma Vilniuje yra itin populiari, nes miesto automobilį lengviau vairuoti ir prie vietos eismo nepratusiems turistams.

O jei planuojate vykti už miesto ar leistis tyrinėti Lietuvos gamtos, geriausiai tiks didesnio pravažumo automobilis, pavyzdžiui, miesto visureigis ar SUV. Tokie automobiliai ne tik lengvai įveikia žvyrkelius ar duobėtus kelius, bet ir patikimai laikosi ant kelio žiemos sezono metu, kai užmiesčio keliai yra prasčiau nuvalyti. Be to, dideliame automobilyje didelė ir bagažinė, tad čia tilps visos šeimos daiktai.

Automobilis – įvaizdžio dalis

Prabangių automobilių nuoma Vilniuje taip pat turi paklausą. Itin prabangius automobilius dažnai šventėms nuomoja ir patys miestiečiai, jie naudojami ir fotosesijoms.

Į Vilnių dirbti iš kitų miestų ar šalių atvykę darbuotojai taip pat renkasi prabangesnių markių automobilius – tai įvaizdžio dalis, kuri padeda sudaryti gerą pirmą įspūdį. Tokie automobiliai populiarūs tarp verslo pasaulio atstovų, vidutinio ir aukščiausio lygmens vadovų.

Tuo tarpu įmonės renkasi naujus, tačiau gana paprastus automobilius – taip derinamas įvaizdis ir ekonomija. Įmonėms skirtų automobilių nuoma Vilniuje yra populiari, todėl galima rasti gana platų pasirinkimą ar net rinktis automobilį pagal spalvą.

Kokie kriterijai renkantis automobilį nuomai svarbiausi?

Pasirinkimo kriterijų sąrašas gali būti gana ilgas, tačiau daugeliu atvejų svarbiausias jų yra kaina. Prabangių automobilių nuoma Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, kainuoja brangiau nei mažų miesto automobiliukų. Vis dėlto už kuriamą įvaizdį dažnas nuomininkas sutinka mokėti brangiau.

Antrasis kriterijus yra automobilio ekonomiškumas. Tai itin aktualu pastaruoju metu, kai kuro kainos kyla tarsi ant mielių. Važinėjimui po miestą vis daugiau žmonių renkasi hibridinius ar elektrinius automobilius – jais galima važiuoti daug pigiau. Be to, elektromobiliams taikomos ir tam tikros išimtys, pavyzdžiui, jie gali naudotis specialiomis juostomis ir aplenkti kamščius.

Vis dėlto priimant galutinį sprendimą dėl automobilio nuomai, reikėtų atsakingai įvertinti savo poreikius. Mažo ir seniau pagaminto automobilio nuoma kainuos pigiau, tačiau daug svarbiau ne keli sutaupyti eurai, o patogios kelionės.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>