Bazinė informacija, kurią turite žinoti apie kredito unijas

PaskolosPaskolų poreikiai šiais laikais yra visiškai suprantami. Paprasčiausiai žmonės nori gyventi geriau, tad paskolos – geriausias pasirinkimas, kuris gali ne tik pagerinti gyvenimo kokybę, tačiau taip pat ir užtikrinti bazinį pragyvenimo lygį. Viena iš patraukliausių skolinimosi alternatyvų yra kreditai, kuriuose siūlo unijos. Plačiau apie jas galite skaityti Respublika.lt puslapyje, kur dalinamasi patirtimi – kas tai yra ir kokias paslaugas jie teikia.

Kredito unija – tai ne paskoliukas?

Gana dažnai kredito unijos yra painiojamos su paskolas, greitus kreditus teikiančiomis įmonėmis, kurios dažniausiai ne taip atsakingai dalinasi savo paslaugomis, tad kartais nuo to nukenčia žmonės. Žinoma, tuo pačiu tai nėra ir bankai, kurie dažniausiai žmonėms kelia didelius reikalavimus, tad pasiskolinti tampa labai sunku. Tad kas tai yra?

Kredito unijas teikia tokias pačias paslaugas ir bakai, tačiau skirtumas tas, kad dažniausiai paslaugos teikiamos kur kas lankstesnėmis sąlygomis, juolab, daugelis žmonių pastebi, kad palūkanos – mažesnės, o tai, žinoma, visada vertinama labai teigiamai. Tiesa. Svarbiausia rasti ir labiausiai poreikius tenkinančią uniją, kurių pasirinkimas, vėlgi, taip pat gana platus.

Paslaugos – ne visiems

Nors kredito unija dažniausiai paslaugas teikia lanksčiau bei bankai, tačiau taip pat labai atsakingai žiūri į kiekvieną klientą, tad ir pačias paslaugas teikia tik tokiu atveju, kai mato, kad žmogus bus gebus susitvarkyti su naujai gautomis finansinėmis naštomis.

Žinoma, siekiant gauti paslaugas – reikia tapti tam tikros unijos narimi. Pasirinkimas paltus, tad siūlome nesirinkti pačios pirmos, kuri galbūt Jums atrodo patraukli. Daugiau dėmesio verta skirti smulkmenų vertinimui, skirtingų galimybių lyginimui, kad paskui netektų nusivilti, kad paskolos nepavyksta gauti arba ji gaunama ne tokiomis patraukliomis sąlygomis, kokiomis tikimasi gauti.

Kredito unijos pasirinkimas

Geriausia rinktis tokias unijas, kurios veikia Jūsų mieste arba kurios veikia tame rajone, kuriame gyvenate. Tai svarbu ne tik dėl patogumo, tačiau taip pat pagal LR įstatymus yra įpareigojama rinktis pagal deklaruojamos gyvenamosios vietos adresą. Juk , kaip jau minėjome tik tapę nariu galite teisiškai tvarkingai naudotis paslaugomis.

Nors dažniausiai unija teikia tokias pačias paslaugas, tačiau šiuo atveju mes siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, akcentams, kurie susiję su paskolomis, nes jų reikia dažniausiai. Visgi, kai kurie renkasi unijas mažoms paslaugoms, tad tai gali būti svarbus pasirinkimo kriterijus.

Galiausiai, domintis konkrečiomis unijomis visada naudinga skaityti žmonių paliktus komentarus apie tam tikras įstaigas. Tikimės, kad tai Jums padės kur kas paprasčiau rasti labiausiai tinkamą variantą, galiausiai, mėgautis tokios unijos paslaugomis, kurios leis išvengti bet kokios galimos didelės finansinės naštos.

Kaip skolintis atsakingai?

Kad ir kokias geras paslaugas teikia unijos – siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi būtent jos ir gali užtikrinti, kad gausite tai, ko reikia. Taip pat siūlome įvertinti savo kasdieninę finansinę naštą. Žiūrėkite, kad ji nebūtų labai didelė, kad ji labai neslėgtų, kadangi paprasčiausiai pinigų trūkumas ir dideli ribojimai dažniausiai apkrauna. Kuo daugiau smulkmenų pavyks įvertinti ir kuo detaliau perskaitysite sutarties sąlygas – tuo ir geresnį rezultatą pavyks pasiekti.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>