Besiruošiant šventėms: kalėdinės dovanų idėjos

Artėjant kalėdoms be galo svarbiu aspektu ir pasiruošimo darbu tampa dovanos, kuriomis verta pradėti ruoštis jau iš anksto. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis šventėmis, tuo didesnė tikimybė tiek sutaupyti daugiau pinigų, tiek ir padovanoti kuo originalesnes dovanas. Vieniems dovanų ieškojimas ir dovanojimas yra tikras galvos skausmas, kai kitu atveju kitiems tai malonumas, todėl mūsų pateiktos idėjos ir patarimai bus aktualūs ir naudingi tiek vieniems, tiek ir kitiems žmonėms. Tai palengvins pirkimo naštą, padės sutaupyti pinigų ar tiesiog suteiks naujų idėjų.

Pastabumas

Dovanos artimiesiemsPati svarbiausia taisyklė prieš ruošiantis švenčių sezonui – tai pastabumas, kuris gali tapti neįkainojamu jūsų pagalbininku. Be jokios abejonės elementaru, jog pačios geriausios dovanos tai tos, kurios yra praktiškos ir naudongos. Todėl čia puodeliai, suvenyrai ir vazos turėtų išnykti iš dovanų sąrašo, nebent, be abejo, tai tikrai reikalingas daiktas jūsų artimam žmogui. Pastebėkite detales, įsiklausykite norų. Galbūt jūsų mylimam žmogui reikia poilsio, galbūt baigėsi kvepalai, galbūt matote, jog namuose jis vaikšto su skirtingomis kojinėmis ar suplyšusiomis šlepetėmis? Naudingai išnaudoti galima kiekvieną smulkmeną.

Taupyk

Originalios dovanos nieko bendro neturi su pinigų suma, kurią išleidžiate. Jei iš anksto išgirdote ko reikia jūsų artimam žmogui, ieškokite pigiau ir dovanomis rūpinkitės iš anksto. Galbūt jūsų mama pasiskundė, jog jai trūksta virtuvinių rankšluosčių ar naujos prijuostės, tad kam leisti krūvą pinigų ant brangių prekių Lietuvos prekybos centruose. Naudokitės internetinėmis parduotuvėmis, tokiomis kaip Evay ar Aliexpress ir atsisiųskite prekes kur kas pigiau, tai užtruks, tačiau sutaupys jums pinigų, kuriuos galėsite išleisti savo reikmėms arba nupirkti dar kažką papildomo savo artimam žmogui.

Kūrybiškumas

Į kiekvieną dovaną įdėkite meilės ir jaukumo, juk Šv. Kalėdos yra jaukiausia metų šventė! Mieli rašteliai, palinkėjimai, citatos ar tiesiog imbierinis sausainis prie kiekvienos dovanėlės nekainuos jums didelių pinigų, tačiau tikrai pridės pridėtinės vertės dovanai ir sukels didžiulę šypseną artimam žmogui. Šiandien žmonėms pridėtinė vertė yra labai svarbus dalykas, todėl pasinaudokite tuo ir nepagailėkite jėgų išreikšti savo šiltus jausmus draugui, šeimos nariui ar mylimam žmogui. Parodykite koks jis svarbus.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>