Buhalterinės paslaugos: kaip rasti geriausius specialistus?

Vis daugiau įmonių nusprendžia nesamdyti etatinių buhalterių, bet pasirenka apskaitos paslaugas teikiančias kompanijas. Toks sprendimas pasiteisina dėl įvairių priežasčių: buhalterinės paslaugos kainuoja pigiau nei etatinio darbuotojo samdymas, paslaugos yra teikiamos nenutrūkstamai, o tokias paslaugas teikiančių specialistų pasirinkimas tampa dar platesnis. Kompanijų, kurios teikia buhalterines paslaugas, šiuo metu tikrai nestinga, todėl gana dažnai yra keliamas klausimas, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu palankiausiu. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Bendradarbiavimo metodas

Gali būti siūlomos buhalterinės paslaugos Vilniuje, kitame mūsų šalies mieste arba visoje Lietuvoje, todėl pasvarstykite, koks bendradarbiavimo būdas jums būtų palankiausias. Tam tikrais atvejais buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos nuotoliniu būdu, tačiau kartais klientai nori pasikonsultuoti gyvai. Įvertinę, kokių konkrečių buhalterinių paslaugų teikimas jus domina, atrasti tinkamiausią pasiūlymą tikrai nebus labai keblu.

Pasidomėkite klientų atsiliepimus

Buhalterinės paslaugos gana dažnai yra pasirenkamos įvertinus klientų atsiliepimus, tad galite pasidomėti, ar įmonė yra sulaukusi tikrai palankų įvertinimų. Visada yra svarbu tai, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų tiesiog nepriekaištinga, tad nereikėtų skubėti priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Galite pasidomėti klientų rekomendacijomis, pasidomėti, ar jūsų pažįstami asmenys galėtų rekomenduoti tam tikrą buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią bendrovę, ir t.t.

Teikiamų paslaugų kaina

Gana dažnai tikimasi, kad buhalterinės paslaugos nebus pernelyg brangios, tad galima palyginti, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos bendrovės. Dažniausiai kaina yra nustatoma individualiai, tačiau informacija apie nustatytus preliminarius įkainius gana dažnai yra pateikiama internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse. Numatę, kokią pinigų sumą galite skirti buhalterinės apskaitos vedimui, galėsite susisiekti su geriausias sąlygas pasiūliusia bendrove, ir netrukus susitarsite dėl dominančių paslaugų teikimo.

Į ką dar vertėtų atsižvelgti?

Taip pat gali būti palanku pasidomėti, kokia yra buhalterines paslaugas teikiančių specialistų darbo patirtis, ir kokios konkrečios buhalterinės paslaugos yra siūlomos. Tokia informacija paprastai yra pateikiama internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse, tad rasti tinkamiausius pasirinkimus tikrai nebus labai keblu. Jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog galėsite susisiekti internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais, ir labai greitai galėsite susitarti dėl dominančių paslaugų teikimo.

Taigi, jei siekiate, kad buhalterinės paslaugos būtų teikiamos pačiomis geriausiomis sąlygomis, neskubėkite priimti tam tikro sprendimo, ir pirmiausia pasidomėkite, kaip apie įvairias įmones atsiliepia klientai, palyginkite nustatytas paslaugų kainas, ir t.t. Visa tai padės kur kas paprasčiau įvertinti, kokia įmonė galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tad apsispręsti tikrai nebus labai keblu.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>