Būtini įrankiai ūkiui

Kiekviename ūkyje reikalingi įvairūs įrankiai. Garaže turi būti mačetės, plaktukai, grąžtai. Malkinėje stovi kirviai, kastuvai skiedroms susemti. Įrankių sandėlyje stovi visi šie išvardinti dalykai, arba tiesiog grėbliai, kauptukai ir kiti įvairūs įrankiai.

Medienos apdirbimui

MačetėsJeigu bandysime nusakyti, kokie išvis būna tie įrankiai, tai pirmiausiai reikės pabrėžti, kad medienos apdirbimui yra naudojami kirviai, pjūklai, įvairūs kaltai. Taip pat kai kurie žmonės turi ir oblius. Mačetės naudojamosįvairiemssunkiems ir kietiems dideliems objektams perpjauti, tačiau taip pat galima dirbti ir su mediena. Tai paprastiįrankiai, kuriuos galima rasti dažname garaže ir dažname įrankių skyriuje. Jeigu žmonės labiau domisi medienos darbais, daugiau visko su jais mėgsta daryti, tai nenuostabu, jeigu čia bus ir kiti įrankiai. Tarkime, galima pastebėti tokius įrankius kaip apskritai stakles, lankstymo, automatinsiu pjovimo įrankius.

Žemės įdirbimui

Priklausomai nuo to, kokie yra žemės plotai, kokie gabaritai yra šių darbų, galime rasti skirtingus įrankių pasirinkimus pas žmones. Tad galima čia rasti ir kastuvus, šakes, kauptukus, mažesnius kastuvėlius. Tai paprasti kasdieniai įrankiai, reikalingi net ir tada, kai žmogus nori tiesiog sudirbti nedidelį žemės sklypelį šalia namų. Tada galima kuo puikiausiai tai padaryti lengvai ir greitai. Tačiau, jeigu jums rūpi daugiau negu mažytis gėlių darželis ar nedidelis daržiukas su daržovėmis, tada gali reikėti ir daugiau įrankių. Tarkime, tai gali būti stambūs įrankiai žemei įdirbti. Arklais niekas jau nearia, taip pat žagrėmis, tačiau paprastai turi motorinius arimo įrankius. Žinoma, derlių taip pat reikia nuimti, ne tik užsėti. Štai dėl ko žemės įdirbimas turi būti atliktas gerai, taip pat ir derliaus nuėmimas. Aišku, ūkiniuose pastatuose reikia vietos ne tik tam derliui laikyti, bet ir visiems įrankiams susidėti.

Tvarkai palaikyti

Taip pat reikia ir dalykų, skirtų tvarkai palaikyti. Tvarkos reikia ir ir sode, ir kieme, ir garaže, ir visur, kur mes tik pasisukame. Taigi, tvarkai palaikyti būtini grėbliai, taip pat šluotos, šiupėlės ir šlavimo šepečiai. Kai kurie žmonės turi ir specialius elektrinius traktoriukus, kurie surenka lapus, sušluoja, bet dauguma žmonių savo sodybų grožį palaiko tokiomis paprastomis priemonėmis. Taip pat gerai turėti karutį ir kibirų, tiksliai žinoti, kur vežti visas kompostinesatliekas. Tvarkai palaikyti reikia ir žoliapjovės arba dalgio, nes per aukšta žolė visada kenkia kiekvienos sodybos grožiui.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>