Būtinybė mergvakariui – autobusiuko nuoma

Kaip ir kiekvienai mergvakario organizatorei, man teko prieiti tą klausimą, o kaip gi auto nuoma. Tikrai nesinori galvoti, kad mums teks tik apsistoti mieste arba važinėti su taksi. Daug labiau norisi kažko smagesnio, kažko tokio, kur galėtum kažką smagaus nuveikti. Visada mergvakario proga mikroautobusų nuoma suteikia bent simbolinį linksmumą. Na taip, nieko neatsitiks, jeigu ir su taksi nuvažiuosime. Tačiau, kai turi savo išnuomotą autobusiuką, daug linksmiau. Galima pasileisti savo muziką, siųsti maistą ir jį valgyti, dainuoti. Galima, jeigu lyja, nuvažiuoti prie ežero ir tiesiog šėlti savo autobusiukyje. Tai smagus mergvakario elementas ir tos, kurios nori tokią šventę kelti be kažkokio didelio organizavimo ir be autobusiuko, turėtų pasigailėti.

Mūsų kelionės planas

Mergvakario planavimasNuotaką pagrobsime penktadienį, o tada praleisime nuostabiai vakarą Vilniuje. Esame numatę šaunų koncertą. Tada eisime į viešbutį, kur lepinsimės sūkurinėmis voniomis ir sporto klubais. Nors nuotaka yra iš Vilniaus, bet, suprantama, kasdien tokiomis linksmybėmis nesilepina, taigi, jai bus smagu taip leisti laiką. Po to eisime miegoti. Gal ji galvos, kad jau rytoj turės būti laisva ir veikti, ką nori, bet taip tikrai nebus. Kitą dieną ji ir mes keliausime į Rygą. Čia jai tikrai bus siurprizas. Ji žino, kad turėsime kažką smagaus veikti, bet tikrai net nenutuokia, kad tokio smagaus. Kelionė iš Lietuvos visada yra naujiena, visada yra kažkas labai linksmo ir suteikia daug daugiau įspūdžių. Juk tarsi tu nežinai nieko – kokia ten architektūra, kokie žmonės, kokios vietos. Manau, bus labai smagu, tik reikia, kad dar visos dalyvės būtinai sutiktų sudalyvauti tokiame veiksme. Žinau, kad mano draugė nepasigailės, kad patikėjo man organizavimą, ir tikrai visoms bus labai smagus ir geras vakaras.

Apie autobusiuką

Aišku, nors planas ir šaunus, bet daugiausiai nervų yra viską gerai įgyvendinti. Net ir ta pati auto nuoma jau kelia kažkiek streso. Tiesiog nesinori galvoti, kad kažką ne taip padarysime, kad tas autobusiukas blogai važiuos, kad kažkas nesigaus, kad nerasim tokio, kokio norim. Dėl to bent jau aš, kaip organizatorė, tiesiog negaliu nusiramint ir noriu kuo anksčiau viską sužinoti, gauti visą informaciją, kada galiu kažką padaryti reikalingo, taip pat noriu kuo greičiau ir užsakyti tą nuomą. Juk pavasarį daug kas tuokiasi, taigi, ir tie geriausi autobusiukai jau gali būti pasirinkti ir išnuomoti.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>