Buto paieškos Palangoje

Butas prie jūrosVasara nuostabiomis nuotaikomis, šiluma ir saulės spinduliais užpildo visą gamtą, visus gražius laukus, pievas, miškus, ateina šiluma ir prie jūros. Poilsiautojai nori pasimėgauti vasariniu pajūriu ir butai Palangoje tampa svarbiu medžioklės tikslu, o gal – būtina sąlyga tam, kad poilsis būtų išties malonus. Vieni žmonės renkasi kuklius būstus, kiti – prabangius apartamentus. Tačiau norintiems vasarą atostogauti Palangoje, visiems tenka paplušėti ir surasti sau tinkamą variantą. Kokių butų kokie žmonės ieško?

Kuklus būstas

Štai į Palangą atvažiuojanti atostogauti Eglė su drauge sako, kad joms yra nesvarbu, kur nakvoti. „Esame dar tik pirmo kurso studentės, į Palangą atvažiuojame dirbti vasarai. Mes nesame susikoncentravę į didžiausią komfortą, mums svarbiau vasarą užsidirbti. Todėl ir butai Palangoje gali būti patys pigiausi ir paprasčiausi. Žinokite, po darbų gerai miegasi ir paprastoje lovoje. Taip pat jeigu norisi patirti pramogas – jūra, saulė ir smėlis tampa ta atostogų dalimi, kurią mėgstame labiausiai“, – dalijasi įspūdžiais mergina.

Vidurinioji stotelė

Dažnai viduriniosios klasės šeimos ieško būsto, kuris atitiktų bendrinius jų keliamus reikalavimus. „Dažniausia ieškomi butai Palangoje turi būti pritaikyti jaunoms šeimoms. Tai reiškia, kad reikalinga atskira vonia, virtuvė, norisi, kad ir svetainė būtų padori. Kad viskas, ką turime, būtų normalu, kažkaip nekeltų pasidygėjimo, kad būtų tiesiog patenkinami mūsų pagrindiniai poreikiai“, – sako Jurgis, kuris nuomoja butus. „Dėl to 1 – 2 kambarių butai jaunoms šeimoms būna labai populiarūs. Mes net skelbimų niekur nededame. Paprastai žmonės jau nuo sausio ima skambinėti ir rezervuoti laiką, kada norėtų atvykti. Suprantama, jie tai planuoja pagal savo atostogas“, – sako vyras.

Prabanga ir patogumai

Butų nuoma ir pardavimu Palangoje užsiimanti Agnė teigia, kad Palangoje dažnai atvyksta baltarusių, rusų ir pasiturinčių lietuvaičių, mėgstančių tikrą prabangą. „Žmonės pasiima po didelių darbų atostogas, nori tikrai gerai atsipalaiduoti. Mes mėgstame keliauti į užsienį, kad atsiribotume nuo savo aplinkos, taip pat ir užsieniečiai atvyksta į Lietuvą, o jiems čia net ir nebrangu viskas atrodo. Taigi, tiems poilsiautojams, kurie sutelkia visas savo pajėgas būtent poilsiui, paprastai reikia pačių brangiausių apartamentų. Jie nori ir baseinų, ir gražios virtuvės, ir baro. Jie nori ir būti arti jūros, ir skaniai pavalgyti, ir būti arti linksmybių, ir turėti privatumą bei garso izoliaciją. Taigi, tokių klientų visada būdavo, ir visada bus“, – sako Agnė.

Gražina

Gražina paskelbė 686 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>