Dantų protezavimo D. U. K. Ką man reikia žinoti?

Praradus nuosavus dantis nereikia gyventi be jų, kadangi šiuo metu yra labai daug metodų, galimybių, kurios leis Jums vėl šypsotis plačiai ir sveikai. Svarbiausia, kad kuo daugiau galimybių – tuo kiekvienas gali rasti jam labiausiai tinkamą variantą, o tai, žinoma, dažnai ne tik padeda sutaupyti, tačiau ir išspręsti rimtas sveikatos problemas.

Štai viena geriausių galimybių prarastų burnos organų atkūrimui yra dantų protezavimas, kuris vertinamas ne tik dėl kokybės, tačiau ir patrauklumo. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie pačią procedūrą, kadangi tai turėtų Jums padėti susidaryti nuomonę – ar jos Jums reikia.

Kiek kainuoja dantų protezavimas?

Gana dažnai tenka girdėti, kad protezavimas yra labai brangi paslauga. Tai nėra tiesa. Tai kur kas pigesnis pasirinkimas nei implantavimas, juolab, galima pasinaudoti išsimokėjimo galimybe, kurią siūlo labai daug klinikų. Galiausiai įvertinus naudą, juolab, kad ji yra visam gyvenimui – investicijos tampa visai mažomis.

Ar ilgai jis daromas?

Dantų protezavimo trukmė kinta priklausomai nuo žmogaus ertmės būklės bei pasirenkamų protezų tipų. Kai kuriais atvejais gali pirmiausia reikėti sutvarkyti tuos dantis, kurie yra burnoje, o tik tada protezuojami tie, kuriuos reikia pakeisti dirbtiniais.

Ar visi dantų protezai yra išimami?

Šiuo metu dažniausiai pasirenkami fiksuoti dantų protezai. Tačiau galima rasti ir išimamų, kurie yra pigesni, tad dažniausiai pasirenkami senyvo amžiaus žmonių.

Visgi, ieškantiems kokybės, kuri tikrai nėra brangi – visada siūlome rinktis fiksuotus, kadangi jie suteikia kur kas natūralesnį dantų jausmą.

Ar matyti, kad dantys bus dirbtiniai?

Šiuo metu odontologijos galimybės yra labai plačios, tad galima džiaugtis, kad dirbtiniai dantys atrodo kaip natūralūs. Nors šiuo atveju implantacija dažniausiai padeda pasiekti natūraliau atrodantį efektą, tačiau protezai – taip pat atrodo natūraliai, tad niekas nesužinos, kad Jūsų burnos ertmėje dantys yra dirbtiniai.

Kaip prižiūrėti protezus?

Protezai tikrai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Dažniausiai prižiūrimi taip pat kaip ir natūralūs dantys, tad galima pasidžiaugti, kad jeigu po ranka bus dantų pasta ir šepetėlis – dirbtiniai dantys tarnaus ilgai bei išliks gražūs.

Kaip ilgai tarnaus šie dantys?

Priklausomai nuo Jūsų pasirinkti dantų protezavimo būdo – jie gali tarnauti kelias dešimtis metų arba visą gyvenimą. Svarbiausia investuoti į kokybę, kadangi tokiu atveju, kartą po vienos procedūros – turėsite funkcionalius bei gražius dantis, kurie ne tik gerai atrodo, tačiau taip pat ir džiugina funkcionalumu.

Gyvenimas be dantų bus kur kas sudėtingesnis, tad pasinaudokite inovatyviais metodais, kurie suteiks Jums galimybę vėl šypsotis plačiai bei nuoširdžiai. Džiugu, kad šiuo metu yra tiek daug klinikų, kurios siūlo tokias paslaugas, kadangi konkurencija mažina kainas ir atveria galimybes.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>