Dovanų gimtadieniui sąrašas

Kai vaikų gimtadieniai Vilniuje tampa didesne švente tėveliams nei jų pačių asmeninės šventės, metas pagalvoti ir apie dovanas. Ar ne persistengiame, ar ne per daug lepiname savo mažuosius? Gal kartais jiems pakaktų kur kas kuklesnės dovanėlės nei tos, kurią jiems dovanojame? Pamąstykime apie gimtadienio dovanas vaikams.

Žaislai

Vaiko gimtadienio šventėPirmas dalykas, ką kiekvienas pagalvojame, kad derėtų nupirkti, kai einame į vaiko gimtadienį, yra žaislai. Visi suaugusieji kaip susitarę galvoja, kad vaikams privalo dovanoti žaislus. Tėvai būna susiėmę už galvos, kai per vaiko gimtadienį suguža darželio draugai su mamytėmis ir atneša dovanėlių – dar žaislų. Vėliau duoda vaikui pasidžiaugti. Tada tiesiog viską surenka ir nuneša kur nors paslėpti, išveža į kaimą ir kitokiais būdais mažina žaislų kiekį savo namuose. Nes kas gi nori turėti ne namus, o tikrą žaidimų kambarį? Tokių žmonių turbūt ne tiek ir daug. Taigi, jeigu ketinate eiti į vaiko gimtadienį ir nudžiuginti jį dideliu rudu meškinu ar milžinišku LEGO, o gal nauju barbių nameliu – pirma paklausite tėvėlių, ar jie sutinka, kad tokios dovanos atkeliautų į jų ir mažylio namus. Jeigu norite, kad tėvai liktų tikrai patenkinti, o ir vaikas džiaugtųsi, dovanokite kažką nedidelio, bet labai unikalaus, gal net sukurtą dizainerių.

Knygelės

Pirkdami gimtadienio proga knygeles taip pat pirma išsiaiškinkite, kokias jas vaikas jau turi. Pasakų rinkiniai dažnai būna panašūs, tad jeigu jau vaikas turi vieną ar dvi pasakų knygas, gali būti, kad dar viena pasakų knyga tik atkartotų jam jau žinomas panašias pasakas. O šiaip žiūrėkite į amžių, kokiam amžiui knyga yra skirta. Mažiausiems vaikams labai patinka knygelės su lipdukais, o štai knygeles su galvosūkiais mėgsta ne visi. Tačiau visiems labai patinka gražios spalvotos iliustracijos.

Drabužiai

Drabužėliai visada labiau pradžiugins vaiko tėvelius, tačiau gali nuvilti vaiką. Jeigu dovanojate rūbelius, tada vaikui nupirkite irgi bent mažą žaisliuką, kad ir šokoladinį kiaušinį su žaisliuku viduje. Aišku, vaikui reikia pasakyti, kad drabužiai yra geras dalykas ir, kad reikia džiaugtis juos gavus. Juk jau nuo mažens verta pradėti nedideles ekonominio raštingumo pamokėles.

Pramogos

Kitas dalykas – vaikus per gimtadienį vestis į visokius žaidimų kambarius. Ten dažnai būna įvairių kompleksinių pramogų. Puikūs žaidimų kambariai su skolinamais žaislais, batutai, gali būti ir koks nors nedidelis gražus spektaklis ar koncertas vaikams.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>