Pigūs skrydžiai – fantastiškos galimybės pamatyti pasaulį

Ekspresas klaipeda rygaPrieš 10 metų turbūt net pasvajoti negalėjome, kad iš Vilniaus Stokholme atsidurti galėsime mažiau nei per porą valandų ir tik už 15 eurų, Tokijas bus pasiekiamas už 300 eurų, o Niujorkas – vos už 200 eurų ar net pigiau… Gyvenantiems šalia Vilniaus, Kauno oro uostų pigių skrydžių bendrovės atvėrė fantastiškų galimybių pamatyti pasaulį kartais už išties juokingas kainas. Dar didesnė tiesioginių skrydžių maršrutų įvairovė siūloma skrendantiems iš Rygos ir ypač – Varšuvos oro uostų. 2017–2018 m. žiemos sezonu iš Vilniaus oro uosto tiesiogiai galima skristi į 48 skirtingus miestus 26 šalyse, iš Kauno tiesiogiai galima skristi į 13 oro uostų – 8 šalyse, iš Rygos – net 74 kryptimis. Nors gerokai kukliau atrodo Palangos oro uostas, žiemos sezono metu siūlantis reguliarius reisus tik keturiomis kryptimis (į Kopenhagą, Londoną, Oslą ir Rygą), tačiau ir iš Palangos skrendant su persėdimais atsiveria neribotos galimybės.
Visgi dažniausiai lietuvaičiai savo kelionės pradžiai renkasi Vilnių, Kauną arba Rygą. Neretai atokiau nuo šių oro uostų gyvenantys pigių skrydžių kainų medžiotojai paburba ant vilniečių ar kauniečių, kad šie turi daugiau galimybių nebrangiai apkeliauti pasaulį, o štai, pavyzdžiui, klaipėdiečiams tenka ne tik toliau važiuoti iki oro uosto, bet ir brangiai mokėti už automobilio stovėjimą. Žinoma, galima automobilį palikti kažkur toliau nemokamoje stovėjimo aikštelėje ir tada viešuoju transportu arba taksi pasiekti oro uostą, bet tai kainuoja ir laiko, ir pinigų.

Ekspresas į oro uostą

Vis populiarėjant kelionėms lėktuvu, didesnę paklausą pajuto ir vežėjai, siūlantys oro uosto ekspreso paslaugą – tai greitas, tiesioginis keleivių vežimas į oro uostą. Tokie vežėjai specializuojasi būtent vežimu į oro uostus, todėl autobusų reisai priderinti prie skrydžių grafiko. Nors reisai organizuojami į visus pagrindinius oro uostus, kaip pastebi vežėjai, populiariausias šių autobusų maršrutas – ekspresas Klaipėda-Ryga. Ko gero taip yra todėl, kad į užsienį labiau baiminamasi važiuoti savo asmeniniu automobiliu. Štai transporto įmonės „Wolfturas Express“ mikroautobusai jau daug metų iš Klaipėdos į Kauno ir Vilniaus oro uostus vyksta net po kelis kartus kiekvieną dieną, šiek tiek rečiau – į Rygos oro uostą. Pervežimo kaina išties nedidelė – bilietas iš Klaipėdos į Rygą arba Vilnių tekainuoja vos 18 eurų, o esant poreikiui, vairuotojas keleivius gali paimti net iš namų ar viešbučio, kas itin aktualu turistams. Grįžus iš kelionės į Lietuvą vėlgi niekuo nereikia rūpintis – autobusas keleivių laukia oro uosto aikštelėje. Na, o jei gyvenate ne Klaipėdoje, analogiškas paslaugas teikiantį vežėją tikriausiai rasite ir savo mieste.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>