Gal kompresoriaus? Prašau

Nebūna vakaro mano gyvenime, kad nepagalvočiau prieš miegą – kompresorių nuoma, kaip ji mane domina. Taip norėčiau išsinuomoti kompresorių ir ką nors su juo įdomaus nuveikti. Žinau, kad paprastai kompresorius naudoja žmonės rimtiems tikslams garaže, dažant ir tvarkant mašinas, o aš norėčiau kitam tikslui panaudoti.

Prisipūsčiau daug balionų

Suprantu, kad kompresorių nuoma paprastai būna naudinga tikrai ne balionų pūtimui, bet kodėl gi neprisipūtus tuzino balionų? Jeigu nuobodu, jei liūdna, tai argi dabar teks pradėti save linksminti kokiu nors keistu nepažintu būdu? Juk balionai – puikus būdas pakelti sau ir draugams nuotaiką.

Pasigaminčiau balioną

Oro kompresoriaiAr įmanoma su kompresoriumi prisipūsti oro balioną? Nepabandęs – tikrai nesužinosi. Taigi, tai būtų mano šansas, mano proga sužinoti, kaip atrodo oro balionas, kai jį priputi su kompresoriumi. Visada vakarais apie tai pasvajoju, tada prisimenu gražiausius matytus oro balionus: geltonus, mėlynus, raudonus. Vaikystėje labiausiai patikdavo geltoni, o dabar atkreipiu dėmesį į raudonus – ką tai reiškia? Niekas nežino. Bet turbūt, jeigu turėčiau kompresorių, žinočiau.

Aprengti kaip gyvūną

Tokio dalyko tai tikrai nematėte – kad kas nors aprengtų kompresorių kaip gyvūną. Galima uždėti megztinį, batukus. juk kai kurie kompresoriai turi tokias kojytes, ir daiktas tampa panašus į keturkojį gyvūną. Kodėl gi ne? Žinoma, tai tik pasiūlymas. Ir tikrai nebūtina imti ir dabar daryti taip, kaip aš noriu. Galų gale, jeigu čia mano idėja – tai kaip tik aš ją ir įgyvendinsiu.

Persidažyčiau sieną ar daiktus

Pagaliau pavyksta priartėti prie tikrosios kompresoriaus paskirties. Reikia persidažyti sieną, persidažyti kokį nors daiktą. Kodėl gi ne? Aš manau, kad būtų labai įdomu dažyti sieną, prie kurios būtų atremta daug įvairių, konkrečias formas turinčių daiktų. Pavyzdžiui, tai galėtų būti kokie nors grėbliai. Juk galima prisidėti grėblių, šakių, šluotų, kitokių įrankių, o tada spalvomis išdažyti sieną. Aišku, čia jau panašu į purškimą su flakonėliais ant tiltų apačios. Tad galima ir kažkokį konkretų paveikslą sugalvoti. Netgi naudoti tuos pačius trafaretus purškimui, ir su jais sukurti kažką tokio, kas atrodo gražu. Tik reikia saugotis, nes kompresorius labai galingas, su juo jau purkšti dažus ne tas pats, kas su flakonėliu – srovė čia didelė ir galinga, ir tiesiog kažkokios mažos detalės neapipurkši, teks visokiausiais kitokiais užsiimti dalykais, norint sukurti būtent tokį vaizdą, kokio norisi.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>