Romanetės ir kiti dekoro elementai

GD creationsInterjero tekstilės ir dekoro įmonė „GD creations“ specializuojasi dekoruodama įvairių paskirčių objektų interjerus. Didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė siūlo ypač platų audinių ir jų spalvų pasirinkimą, iš kurių galima pasiūti užuolaidas, romanetes, įvairius užtiesalus, lovatieses ir pagalvėles. Įmonė yra sukūrusi savo audinių kolekciją, tačiau taip pat prekiauja kitų gamintojų audiniais, kuriuos laiko savo turimame sandėlyje. Bet kokiais klientą dominančiais klausimais įmonėje dirbantys specialistai gali pakonsultuoti ir atsakyti į visus jų rūpimus klausimus. Jeigu niekaip neapsisprendžiama, kokio stiliaus interjerą norima sukurti, kokias spalvas rinktis, kokiais dekoro elementais aplinkai suteikti akcentus – įmonėje dirbantys interjero dizaineriai gali atvykti į reikiamą objektą ir parekomenduoti, kokia spalvinė gama, interjero elementai, užuolaidos ar romanetės geriausiai tiktų patalpai ir suteiktų jaukumo, elegancijos įspūdį.

Interjero dizaineriai konsultacijai su klientu atsineša katalogą, kuriame yra galimų audinių pavyzdžiai, todėl klientui leidžia pasirinkti iš visų galimų variantų. Taip pat įmonė modeliuoja interjero tekstilės gaminius, juos derina tarpusavyje, žinoma, atsižvelgdama į klientų norus bei pageidavimus. Jeigu interjero dizaineris yra pakviestas į namus dėl užuolaidų ar romanečių parinkimo, būtent šių gaminių siuvimu taip pat užsiima „GD creations“ bei padeda išsirinkti, kurį langų dekoravimo būdą užsisakyti: užuolaidas ar romanetes. Pastarąsias yra paprasčiau skalbti, jos yra kur kas trumpesnės nei užuolaidos, todėl ypač rekomenduojamos namuose, kuriuose gyvena maži vaikai, kadangi šie netampys ir taip trumpų langų dekoravimo elementų. Užsisakius užuolaidas ar romanetes, karnizų parinkimu bei montavimu taip pat užsiima minėta įmonė, kuri, sumontavusi reikiamą įrangą, pakabina klientų pasirinktas užuolaidas ar romanetes.

Įmonės siūlomi audiniai yra tinkami tiek dekoruojant namus, tiek biuro patalpas. Čia gausus spalvinės gamos, raštų pasirinkimas. Klientai gali rinktis tiek vienspalvius, tiek raštuotus ar vaikų kambariui tinkančius ryškesnius audinius. Prie jau pasiūtų užuolaidų ar romanečių galima rinktis aksesuarus kaip drapiravimo juostelės ar kiti dekoro elementai, priderinti prie jau pasirinktų audinių patalpoje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>