Gėlių pristatymo paslauga: viskas, ką turite žinoti

Šiais laikais daugelis žmonių gyvena tokį įtemptą gyvenimą, kad paprasčiausiai neberanda laiko net ir nuvykti iki floristikos salono nupirkti gėlių mylimam žmogui kokia nors proga. Džiugu, kad egzistuoja tokia paslauga kaip gėlių pristatymas ir jis yra siūlomas daugelyje šalies miestų.

Floravitas.lt

Svarbiausia rinktis saloną, kuriame teikiamos paslaugos jums labiausiai tinka ir tai apima ne tik konkrečias gėles, tačiau taip pat ir pristatymo paslaugas.

Ar gėlės nebus pasenusios?

Tikrai nebus. Bene dažniausiai yra galvojama, kad pristatymui yra pasirenkamos tokios gėlės, kurios lieka po pardavimų fizinėse prekybos vietose. Tačiau tai nėra tiesa.

Kiekvienas atsakingas verslas stengiasi maksimaliai patenkinti savo klientų poreikius ir kuomet kalbama apie gėlės, žinoma, kad jos visada turi būti šviežios. Taigi, svarbiausia yra tai, kad gėlės yra pristatomomis arba kad jos yra perkamos, tačiau tai – koks salonas teikia paslaugas ir kokias garantijas paslaugai jis teikia.

Kuriuo paros metu gėlės yra pristatomos?

Dažniausiai paslaugos teikiamos dienos metu, kadangi tai yra patogiau ne tik salonui, tačiau taip pat ir gėlių gavėjams. Visgi, siūlome nepamiršti to, kad dažniausiai kai kurie salonai daro viską, kad klientai liktų patenkinti paslaugomis, tad gali pristatyti gėles net ir vakare arba naktį, taip pat ir per šventes arba savaitgaliais. Svarbiausia yra suderinti smulkmenas, pasirašyti paslaugų teikimo sutartis.

Kiek kainuoja gėlių pristatymo paslaugos?

Žinoma, kad dažniausiai pats gėlių pristatymas kainuoja labai pigiai arba yra visiškai nemokamas. Dažniausiai brangiausiai kainuoja pačios puokštės. Šiuo metu salonai turi internetinius puslapius, kuriuose galima rasti įkainius. Tiek konkrečių gėlių, tiek pristatymo paslaugų, galiausiai, papildomų paslaugėlių, kurios pristatymui suteikia daugiau žavesio.

Ar galima pateikti paslaugos užsakymą internetu?

Ne tik kad galima, tačiau labai daug salonų tai ir siūlo daryti internetu, kadangi yra kur kas paprasčiau suvesti bazinius aspektus, svarbiausią informaciją, o ne viską pateikti internetu. Juk kuo konkrečiau viskas bus parašyta – tuo didesnė tikimybė, kad nekils jokių neaiškumų.

Kokios gėlės yra siūlomos?

Kaip jau minėjome – daugelis salonų turi internetinius puslapius, kuriuose pateikia galimų gėlių, puokščių pavyzdžius. Siūlome štai ten ir peržiūrėti puokštes, kurios yra siūlomos. Tiesa, daugelis salonų taip pat gali pagaminti puokštes pagal Jūsų poreikius, tik tokiu atveju dažniausiai tenka kreiptis asmeniškai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>