Gimtadienio maršrutas – baidarės

Baidarės poilsiuiKasmet baidarių sezonui artėjant vis daugiau būsimų poilsiautojų svarsto, kur ir kaip jie galėtų gerai praleisti laiką, pailsėti plaukiodami upėmis ir upių labirintais. Daug kas tokius malonius žygius planuojasi tiesiog laisvu metu, tai būna ir grupinės kelionės su darbo kolektyvu, studijų draugais. Tačiau taip pat nemažai norinčiųjų plaukti šią veiklą įtraukia į įvairias veiklas. Viena iš progų, kuomet galima dar ir baidarėmis plaukti – gimtadienis. Štai ir Povilas plaukimą baidare pavertė savo gimtadienio šventės dalimi.

Sukvietė visus plaukti baidare

Kadangi Povilo gimtadienis būna vasaros pradžioje, birželio viduryje – tai labai geras metas kažką aktyvaus veikti. Visi būna labai pasiilgę vasaros ir tiesiog svajoja, kaip gera bus kažką smagaus nuveikti. Tad gimtadieniui vienos dienos baidarių maršrutai tikrai geras pasirinkimas. Povilas švenčia dvidešimt aštuntąjį gimtadienį, jo draugų tarpe kai kas neseniai susituokė. Numanydamas, kad galbūt greitai draugai taps šeimomis, auginančiomis vaikus, Povilas nori jau dabar sau pramogas padaryti tokias, kokios vėliau galbūt nelabai pavyktų, nes visi turės vaikų, arba žmonos lauksis, bus sunkiau kažką tokio judraus suorganizuoti.

Kelionės maršrutas – nepilnos dienos kelionė upe. Nesinorėjo imti tokio krūvio, kad vos spėtų praplaukti. Tad oficialiai maršrutas skamba kaip pritaikytas penkioms valandoms, na bet jie plaukė apie septynias. Pats tas. Jeigu būtų plaukę dar ilgiau – būtų labai pavargę. O per trumpa kelionė gal būtų suteikusi per mažai įspūdžių. Tačiau dabar visi labai džiaugiasi. Kai kam tai buvo pirmas gyvenime plaukimas baidarėmis, todėl iš pradžių pasakė ir nedidelį instruktažą, kaip plaukti, kaip per anksti neprarasti visų jėgų ir pan.

Vakaras – sodyboje

Sodyboje jau buvo paruoštos vaišės, kurioms buvo pasamdyti patys sodybos šeimininkai ar tai jų pagalbininkai. Tai buvo labai patogu, nes nereikėjo toliau rūpintis kažkokiais papildomais maistais. Juk nebūtų buvę patogu vežtis dar ir maisto bei gėrimų vakarui, ir paskui atplaukus viską krauti iš baidarių ar automobilių, anksčiau čia pastatytų. Vėliau dar buvo ir pirtis, ir kubilas, ir šokiai.

Ką antrą kartą darytų kitaip

Nors šventė iš tiesų buvo puiki, pasiteiravus, ką kitą kartą darytų kitaip, šventės dalyviai turėjo argumentų, ką jie galėtų iš tiesų daryti kitaip – kitą kartą… Nes laiku nesugrįši. Daug kas paminėjo, kad reikėjo ruoštis ir lietingam variantui, nes kelionės metu kai kas visgi šiek tiek sušlapo dėl lietaus.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>