Greitieji kreditai, kas tai?

Greitieji kreditaiGreitieji kreditai tai žodžių junginys žinomas tikriausiai kiekvienam iš mūsų, tačiau ar visi tikrai žino kas tai yra? Greitieji kreditai – puiki išeitis tiems kam šiuo metu labai svarbu įsigyti tam tikrą daiktą, kaip telefoną, buitinę techniką ar kitą daiktą čia ir dabar, tačiau tam nėra pinigų. Ką daryti tada. Tokiu atveju jums labai puikiai pravers kreditas, nes jis yra gaunamas labai greitai ir juo galima naudotis iš karto. Tiesa svarbu nepamiršti, kad greitieji kreditai, nors ir suteikiami labai greitai, tačiau jų palūkanos yra kur kas didesnės, nei paprastojo kredito. Greitieji kreditai taip vadinami dėl to, kad jie ne tik suteikiami iš tiesų labai greitai, tačiau ir jų grąžinimo laikotarpis būna trumpas. Žinoma tai priklauso nuo grąžinamos sumos kiekio. Tokias paslaugas siūlo ne viena įmonė, todėl gana pravartu įvertinti ne tik savo finansines galimybes grąžinti pinigų sumą, tačiau ir pasidomėti įvairių įmonių siūlomais kreditais, tam kad būtų išrinktas pats geriausia variantas jums tinkantis. Todėl prieš pasiimant neskubėkite rinktis pačio pirmo o gerai pagalvokite apie visus siūlomus variantus.

Greitieji kreditai, kokie privalumai?

Būtent tokie kreditai turi savo privalumus, kurie sužavi ne vieną asmenį. Pagrindinis aspektas, kurį galima įvardinti jau suprantas iš pirmojo žodžio. Tai greitumas. Pasirinkta pinigų suma jums gali būti pervedama ir per 15 minučių. Žinoma laikas priklauso nuo to, kokia pinigų suma bus pasirinkta, tačiau įmonės visuomet stengiasi kuo greičiau jas pervesti. Dar vienas privalumas tas kad asmuo nėra įpareigotas jokiais dokumentais. Tad išvengiant šių dalykų asmuo gali daug greičiau pradėti naudotis savo kreditu. Taip pat kaip ir minėta kreditas paimamas trumpam laikotarpiui, tad ir pats įsipareigojimas yra trumpalaikis. Greitieji kreditai siūlo mažas sumas, tad jas labai gerai paimti tada kai ištinka bėda ar yra skubus pirkinys, ir jas galima grąžinti labai greitai. Taip pat labai dažnai naujiems klientams yra siūloma specialūs pasiūlymai, kurių metu ne taikomi tam tikri mokesčiai ir panašiai. Tokiu atveju asmuo taip pat gali sutaupyti pinigų.

Greitieji kreditai, kokie reikalavimai norint gauti?

Pirmas kriterijus tai, kad asmuo turi būti pilnametis. Tai kur paskolos suteikiamos tik nuo 21 metų amžiaus. Kadangi kreditas imamas Lietuvoje reikia turėti čia galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Greitieji kreditai suteikiami asmenims, kurie turi nuolatines pajamas, tokiu būdu užtikrinama, kad bus grąžinta suma. Taip pat svarbu neturėti jokių įsiskolinimų jokioms įmonėms, nes kitu atveju nebus suteikiamas greitasis kreditas. Atitinkant visus šiuos reikalavimus jums bus suteikiamas kreditas.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>