Greitųjų paskolų refinansavimas – paslauga, skirta tik tam tikriems asmenims

RefinansavimasEsate kamuojami didelių finansinių sunkumų ir galvojate kaip visas skolas grąžinti kuo greičiau? Paskolų refinansavimas ko gero būtų vienas išmintingiausių sprendimų, leisiančių bent iš dalies sumažinti turimus įsipareigojimus finansų įstaigoms ar kitiems paslaugų teikėjams. Tai galimybė perkelti turimas skolas ten, kur palūkanos yra mažesnės. Aiškiau kalbant, refinansavimo paslaugos dažniausiai skirtos tais atvejais, kuomet mokamos įmokos yra per daug didelės ir kai norima jas sumažinti. Refinansavimo atveju, naujas kreditorius finansuoja jūsų skolas – jūs jas gražinate su nauja paskola. Būtent tuomet visos senos skolos nusibraukia ir liekate skolingi naujam kreditoriui. Kuo tai naudinga? – refinansavimo paskolos grąžinamos lengviau, nes dažniausiai joms taikomos mažesnės palūkanos.

Paskolų refinansavimas atliekamas remiantis įstatymais, tad ši paslauga nėra prieinama visiems

Kai tenka ieškoti naujo kreditoriaus, kuris galėtų pasiūlyti mažesnę metinę palūkanų normą, pirmiausia patartina apžvelgti savo situaciją. Jūsų finansinė padėtis turi duoti aiškų signalą, kad jūs visus įsipareigojimus vykdote ir vykdysite laiku. Tie asmenys, kurie yra prasiskolinę ir registruoti skolininkų sąrašuose, vargu ar galės pasinaudoti refinansavimo galimybe. Supraskite, paskolų refinansavimas skirtas tiems, kurie atitinka gana griežtas sąlygas. Tai panašios sąlygos, kurios taikomos imant įprastus vartojimo kreditus.

Nežinantiems kokios sąlygos nustatomos skolinantis ar naudojantis refinansavimo galimybe, tiesiog būtina žinoti, kad nei viena finansų įstaiga nesiryš jūsų finansuoti, jeigu jūsų pajamos bus per daug mažos arba jeigu jų visai negausite. Kiekviena kredito įstaiga tikrina klientų mokumo galimybes. Jeigu aiškiai matoma, kad besiskolinantis asmuo negauna pajamų, jam joks kreditas negali būti suteikiamas. Tai liečia ir paskolų refinansavimą.

Kreditų refinansavimas galimas tik tokiu atveju, jeigu atitinkamos pagrindinės sąlygos

Nežinantiems kokias sąlygas numato kreditoriai, iš pradžių reikėtų pasižiūrėti į mokumo vertinimo nuostatus, kuriuos skelbia Lietuvos bankas. Štai ten nurodyta pagrindinė informacija, kuria turi remtis visos finansų įstaigos. Ten nurodoma, kad asmenys, norintys gauti įprastas vartojimo paskolas ar refinansavimo kreditus, turi gauti tvarias pajamas. Taip pat asmenys negali būti įsipareigoję už per daug didelę sumą. Pavyzdžiui, asmenys, gaunantys daug pajamų, bet tuo pačiu turintys milžiniškus įsipareigojimus, paskolas gauna sunkiai.

Paskolų refinansavimas skirtas tiems, kurie neturi neįvykdytų įsipareigojimų, kurie gauna stabilias pajams kas mėnesį bei neturi daug įsipareigojimų, kurių dengimui tektų skirti didžiąją dalį pajamų. Norint tiksliau sužinoti ar kredito įstaiga skolins pinigus refinansavimo tikslais, tiesiog reikėtų paskaičiuoti ar visi įsipareigojimai po refinansavimo nesudarys 40 procentų pajamų sumos. Jeigu bus peržengiama ši procentinė riba, tuomet naujos paskolos gauti nepavyks. Nei viena finansų įstaiga neturi teisės skolinti neatsakingai. Kaip skolinti atsakingai – nurodo mokumo vertinimo nuostatai. Juos peržiūrėti turėtų ir patys klientai. Nesvarbu ar jums reikalingas paskolų refinansavimas ar įprastas vartojimo kreditas – ta informacija padės lengviau suprasti kas gali naudotis šiomis finansinėmis paslaugomis.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>