Gyvenimo Naujamiestyje pliusai

Kiekvienam žmogui daug mieliau nusipirkti perspektyvų butą, kuris ir ateities kartoms tarnaus bei bus paklausus. Kaip tik tokie yra šiuo metu butai Vilniuje Naujamiestyje. Šis rajonas tapo toks populiarus per pastaruosius metus, nors ir prieš dešimtmetį įžvalgūs ekspertai jau galėjo prognozuoti Naujamiesčio iškilimą. Kuo patrauklus Naujamiestis dabar ir žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos?

Kultūrinės erdvės

Butai VilniujeJauniems žmonėms svarbu turėti netoli vietas, kur jie galėtų maloniai praleisti laiką. Naujamiestis jau dabar siūlo daug tokių vietų, ir kuo toliau, tuo daugiau jų bus, taip spėjama. Kaip vienas iš didesnių kultūros susitikimo ir traukos centrų galėtų būti vadinamas kultūros baras „Kablys“, esantis autentiškame pastate. Ten vyksta ir koncertai, ir festivaliai, ir įvairūs šiuolaikinio meno reiškiniai. Taip pat Naujamiestyje viena po kitos randasi stilingos kavinės, barai, užkandinės. Tos vietos pritraukia labai daug jaunų žmonių, dirbančių dizaino, stiliaus, naujovių, technologijų srityse. Taigi, Naujamiestis yra gera vieta intelektualaus jaunimo vakarėliams, atostogoms.

Šalia istorinio centro

Tai, kas anksčiau buvo vadinama centru, netrukus galbūt liks tik kaip istorinis centras. Arba tai yra utopoja – kaip pažymi ne vienas ekspertas. Visgi, Naujamiestis tikrai sparčiai auga ir įgauna daugiau įtakos. O kas yra tas centras, ten kur stovi Katedra, kur stovi Pilis? Tai yra vietos, kur daugiausiai lankosi turistų, kur daug susitinka žmonių. Taigi, Naujamiestis yra patogus ir tuo, jog centras yra visiškai pašonėje.

Geras susisiekimas

Šalia yra ir stotis, o tai lemia itin puikų tarpmiestinį susisiekimą, kartu iš stoties gali nuvažiuoti ir į turbūt bet kurią Vilniaus vietą. O ir į oro uostą kelias veda būtent per Naujamiestį. Taigi, ši vieta yra puiki vieta skubančiam, keliaujančiam ir laiką taupančiam žmogui.

Perspektyva

Galiausiai, su visais išvardintais akcentais, akivaizdu, kad perspektyva naujų butų Naujamiestyje yra itin didelė. Daug naujų žmonių ima būsto paskolas ir įsigyja čia butus, suprasdami, kad būtent čia esantis nekilnojamasis turtas iš tiesų turi savo vertę. Taigi, nieko keisto, kad ir ateityje čia gyventi bus malonu, jeigu šalia bus tokie progresyvūs ir protingi gyventojai, kurie įsikurs šiame rajone. Beje, perspektyva yra ir istorinė – pasidomėkite Naujamiesčio istorija. Kodėl jis taip vadinasi? Kodėl jame mažiau sovietinio tipo daugiabučių? Kodėl yra nuostabių autentiškos architektūros senovinių namų? Visa tai galbūt jus net nustebins.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>