Ir vėl neužsiveda mašina…

Ko aš labiausiai bijau žiemą – to neužvedamo automobilio garso, kuris vis tiek bent vieną rytą pasigirsta, man įsėdus į mašiną. Kartais akumuliatoriai Kaune neužsiveda, nes Kaune būna žiema ir šalta. Kartais akumuliatoriai Kaune ir visoje Lietuvoje neužsiveda, nes Lietuva yra šiaurė.

Kai nespėjau į paskaitą

Neužsiveda mašinaNors tos paskaitos man labai apkrauna gyvenimą, visgi stengiuosi nepasiduoti ir studijų nemesti. Taigi, atėjus metui pradėjau ruoštis svarbiai paskaitai, per kurią kažką turėjau atsiskaityti. Visą savaitgalį sukandusi dantis ir su ašaromis akyse dirbau ir dariau tokias užduotis, kurias privalėjau. Galiausiai ryte sėdau į mašiną ir… Neužsivedė mašina. Akumuliatorius per naktį išsikrovė ir sušalo ir man beliko beprasmiškai žiūrėti į vieną tašką, suprantant, kad ne dėl mano kaltės, bet ir vėl neateisiu į paskaitą, nors pasiruošimui jai paaukojau tiek daug brangaus laiko…

Kai nespėjau pas gydytoją

Buvau jau seniai užsiregistravusi protinių dantų traukimui. Kadangi jie nebuvo labai gendantys, o ir jų būklė nebuvo labai bloga, tai nusprendžiau neiti privačiai, o užsiregistruoti pas valstybinę gydytoją klinikoje. Tačiau tą dieną, kai turėjau važiuoti, labai šalo. Pamiršau paminėti, kad pirmam vizitui eilėje laukiau tris mėnesius, o antram vizitui prireikė palaukti net ir tris mėnesius. Taigi, pagaliau atėjo metas važiuoti ir ištraukti tas bjaurybes lauk. Ryte atsikėliau anksčiau, kad netyčia į kokį kamštį pakliuvusi miesto centre su automobiliu neįstrigčiau sankryžoje, kaip kad įstrigę neišraunamai mano protiniai dangai. Ir še tau kad nori, iki tos sankryžos man net nepavyko nusigauti. Nes pasigirdo tas baisusis nesikuriančios mašinos garsas, o tada ir mano keiksmažodžiai. Eina sau, kaip užburta. Akumuliatorius sušalo ar nusėdo, išsikrovė, nežinau. Bet čia jo kaltė, kad negaliu prikelti mašinos. Dar pakeliui reikėjo ir vaikus į mokyklą nuvežti, mažylę į mokyklą, o vyras jau buvo prieš valandą išvažiavęs į darbą. Taigi, nors ir kviečiausi taksi, bet vis tiek nespėjau laiku pas gydytoją, atvykau valanda pavėlavusi, o mane kitam vizitui užrašė tik po Velykų.

Kai praleidau renginį

Galų gale, pats skaudžiausias nepasirodymas ten, kur reikėjo pasirodyti, dėl akumuliatoriaus kaltės buvo visai neseniai. Darbe turėjau pravesti vieną nuostabų renginį, labai džiaugiausi, kad būtent mane paskyrė šiai užduočiai. Tačiau tada, kai ir taip šiek tiek vėluodama (nes ilgai rengiausi ir dažiausi) sėdau į mašiną, ji neužsivedė.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>