Įtempiamos lubos ir jų privalumai įsirenginėjant būstą

įtempiamos lubosDaugelis nori, jog jų namai būtų labai stilingi, gražūs ir tvarkingi, todėl tenka pasidomėti galimais pasirinkimais, jog pavyktų susikurti kuo tobulesnius ir sau mielesnius namus. Dažnai labai daug dėmesio yra skiriama namų baldams, sienoms, grindims, dekoracijoms ir spalvoms, atspalvių derinimui, kad viskas atrodytų harmoningai, tačiau jau pasidarė įprasta lubas palikti neutralias. Nors tai nėra kokia nors klaida, dabar vis dažniau lubos padeda sukurti jaukesnę atmosferą. Su jomis galima susikurti labai dailų interjerą, tačiau kaip ir viską aplink, reikia derinti. Puiku tai, kad su dabartiniais pasirinkimais, lubos gali būti netgi labai universalios ir lengvai prisitaikyti. Pavyzdžiui vis dažniau pasirenkamos įtempiamos lubos gali suteikti net labai skirtingus įvaizdžius ir pritapti prie skirtingo stiliaus interjero dizaino. Jeigu svarstote namus atsinaujinti ir norite džiaugtis jaukumu, tikrai verta pažiūrėti kaip atrodo jūsų lubos.

Dažnai įprastai įrenginėjamos lubos turi daug minusų. Nors šiais laikais jas nudažyti galima įvairiausiomis spalvomis, dažai reikalauja daug darbo. Visų pirma tenka ilgai laukti kol jos būna paruošiamos. Visų antra, dažai yra linkę luptis, todėl laikui bėgant lubos atrodys ne lygios, nes atsilups dažai, o dėl to gali atsirasti ir daugiau dulkių, kas tikrai nedžiugina. Įtempiamos lubos šiuo atveju pasižymi tik pliusais, nes jos įrengiamos greitai, geri specialistai tą gali atlikti net ir per dieną. Kadangi pačios lubos yra iš pvc plėvelės, tai jos netraukia ir nesudaro dulkių, nėra kenksmingos ir neturi jokio nemalonaus kvapo. Verta žinoti, jog jos taip pat atsparios drėgmei, kas tikrai džiugina tuo, jog galima lubas turėti bet kuriame kambaryje. Lubas išsirinkti ir puikius specialistus jų montavimui rasti galite čia – https://www.lubunamai.lt/.

Vaizdai, kuriuos galima susikurti su įtempiamomis lubomis yra nuostabūs, kadangi galima rinktis ne tik vienspalvius variantus, tačiau taip pat ir paveikslėlius, nuotraukas, raštus ar ornamentus, kurie suderinus su kambario įvaizdžiu tikrai atrodys puikiai, išskirtinai. Pati plėvelė, kuri yra įtempiama, gali būti blizgi arba matinė ir nors tai atrodo kaip ne itin aktualus dalykas, jų sukuriami efektai yra labai skirtingi. Blizgi plėvelė suteikia spindesio, žaismingumo ir net sukuria vizualiai daugiau erdvės. Matinė plėvelė atrodo paprasčiau ir tinka tiems, kurie nenori per daug lubų akcentuoti.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>