Ką daryti, kad sidabriniai papuošalai ilgai išlaikytų savo puikią išvaizdą?

Nesunku pastebėti, kad sidabriniai papuošalai iš tiesų turi ne vieną privalumą. Taip pat nesuklysime pasakę, jog visi, kurie įsigyja šiuos papuošalus nori, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Gera žinia ta, kad tikrai yra ne vienas būdas, kurį galite pasitelkti, jei norite, kad šie papuošalai ilgai išlaikytų puikią pirminę išvaizdą. Taigi, dalinamės vertingais patarimais.

Kaip prižiūrėti sidabrinius papuošalus?

Laikykitės šių patarimų ir rekomendacijų, kad sidabriniai papuošalai jums tarnautų ypač ilgai:

 1. Venkite sąlyčio su vandeniu ir cheminėmis medžiagomis: nuimkite sidabrinius papuošalus prieš maudydamiesi, plaudami indus ar naudodamiesi buitinėmis cheminėmis medžiagomis. Chloras, esantis baseinuose ir baliklyje, gali pažeisti sidabrą, o muilas ir losjonai gali sukelti jo patamsėjimą.
 2. Laikykite papuošalus atskirai: laikykite sidabrinius papuošalus sandariose dėžutėse ar maišeliuose, kai jų nenaudojate. Taip išvengsite sąlyčio su oru ir drėgme, kurie gali sukelti sidabro oksidaciją.
 3. Reguliariai valykite: reguliarus valymas padeda pašalinti apnašas ir išlaikyti sidabro blizgesį. Galite naudoti sidabro valymo skudurėlį arba namų valymo priemones, tokias kaip kepimo soda ir actas.
 4. Sidabro valymo skudurėliai: tai paprasčiausias ir patogiausias būdas valyti sidabrinius papuošalus. Sidabro valymo skudurėliai yra impregnuoti specialia valymo priemone, kuri pašalina apnašas ir atkuria blizgesį.
 5. Kepimo soda ir actas: sumaišykite 2 šaukštus kepimo sodos su 1/4 puodelio balto acto. Sudrėkinkite minkštą audinį šiame tirpale ir patrinkite sidabrinius papuošalus. Po to nuplaukite švariu vandeniu ir nusausinkite.
 6. Dantų pasta: nedidelį kiekį dantų pastos užtepkite ant minkšto šepetėlio ir švelniai patrinkite sidabrinius papuošalus. Po to nuplaukite švariu vandeniu ir nusausinkite.

Ką dar svarbu žinoti?

Dar keli svarbūs dalykai, kurių irgi negalima pamiršti:

 1. Nešiokite sidabrinius papuošalus: sidabras išlieka blizgus, kai yra nešiojamas. Kuo daugiau dėvėsite savo sidabrinius papuošalus, tuo mažiau jie patamsės.
 2. Nenaudokite baliklio: baliklis gali pažeisti sidabrą ir sukelti jo patamsėjimą.
 3. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių: ilgalaikis saulės poveikis gali sukelti sidabro patamsėjimą.

Kur geriausia laikyti šiuos papuošalus?

Keli patarimai, kur laikyti šiuos papuošalus:

 1. tai pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas laikyti sidabrinius papuošalus. Sandarios talpyklos neleidžia orui ir drėgmei pasiekti sidabro, o tai yra pagrindinės priežastys, dėl kurių jis patamsėja.
 2. rinkitės dėžutes ar maišelius, pagamintus iš medžiagų, kurios nekenkia sidabrui, pavyzdžiui, medžio, aksomo ar medvilnės.

Venkite plastikinių maišelių, nes kai kurie plastikai gali reaguoti su sidabru ir sukelti jo patamsėjimą.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>