Ką reikia žinoti apie TOEFL?

Pasiruošimas egzaminuiTOEFL testas yra labai svarbus tiems, kurie nori stoti į aukštąsias mokyklas užsienyje, kur reikalaujama tam tikru lygiu mokėti anglų kalbą. Nors anksčiau šis toefl testas buvo taikomas tik tuomet, kai norima buvo mokytis JAV aukštosiose mokyklose, tačiau dabar viskas pasikeitę, ir šiuo metu šį testą vertina daugelis kitų šalių aukštųjų mokyklų. Ką reikia apie tai žinoti?

Šio testo pagrindinis tikslas yra labai paprastas. Jis yra skirtas tam, kad būtų įvertintos anglų kalbos žinios. Vertinami ne tik rašymo įgūdžiai, bet ir tai, kaip skaitoma, klausomasi ir kalbama. Norint įstoti į norimą aukštąją užsienio šalies mokyklą, reikės surinkti ne mažiau kaip 80 – 100 balų, kai viena egzamino dalis yra vertinama 30 balų. Egzamino metu skiriamos apie keturios valandos, kurių metu reikės atlikti skirtingų sričių užduotis. Žinoma, šis egzaminas nėra nemokamas, jis yra mokamas, todėl norėdami sėkmingai jį išlaikyti ir nemokėti daug pinigų už perlaikymus, turite tinkamai jam pasiruošti.

Mokytis anglų kalbos galima savarankiškai arba rinktis kursus, kurie specialiai parengti taip, kad galima būtų daug greičiau pasiruošti egzaminui. Tokie kursai nėra tas pats, kas mokytis paprastuose anglų kalbos kursuose. Specialiuose toefl kursuose naudojama speciali programa pagal kurią mokomi mokiniai. Mokomasi ne iš įprastos anglų kalbos literatūros, o specialios, kuri skirta pasiruošti būtent šiam egzaminui. Be to, tokių kursų metu sprendžiamos labai panašios užduotys, kurios bus pateikiamos ir egzamino metu, todėl mokiniai galės geriau pasiruošti tokiam egzaminui.

Jeigu norite lankyti TOEFL kursus, tai reikės peržiūrėti, kas siūlo šią paslaugą. Jums reikės nuspręsti kuriuo būdu norite mokytis. Kai kurie nori mokytis individualiai, o kitiems tinka mokymasis grupėje. Galite sužinoti apie galimybę mokytis ne tik įprastu būdu, o ir nuotoliniu. Pagalvokite, kuris mokymosi būdas jums labiausiai tiks. Šiuo metu pasirinkimas yra tikrai didelis ir jūs galite rasti daug pasiūlymų. Priimant sprendimą gali praversti ir atsiliepimai. Sužinokite, kokie yra atsiliepimai tų žmonių, kurie ruošėsi šiam egzaminui bei mokėsi specializuotuose kursuose. Tai padaryti nebus sudėtinga, jei naudojatės internetu. Be to, reikės sužinoti ir tai, kokie dėstytojai moko ir ruošia TOEFL egzaminui, nes labai svarbu mokytis pas daug darbo patirties šioje srityje turinčius specialistus. Tik tuomet bus nauda iš tokių mokymų, todėl labai atidžiai rinkitės tuos, kurie moko.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>