Kaip atsipalaiduoti mamoms?

Sakoma, kad būti mama – sudėtingiausias darbas pasaulyje. Su tuo nenorime ginčytis ir nors nuomonių yra visokiausių, manau, kad visi galime sutikti, kad būti mama ir "profesionaliai" rūpintis vaikais ir namų ūkių – iš tiesų daug jėgų reikalaujantis darbas. Mažylį reikia ir pamaityti, ir jam vystyklus pakeisti, ir jam valgyti padaryti… Jei vaikas vyresnis – lengviau tikrai nepasidaro. Juk pasirūpinti paaugliu – tikras iššūkis.

PoilsisSudėkite visus mamos rūpesčius į vieną krūvą ir gausite tikrai sunkią dieną, kuri atrodo gali ir niekada nesibaigti. Tai gali atsiliepti mamų sveikatai, todėl kaip ir kiekviename darbe taip ir čia yra reikalingas poilsis. Bet kaip gali atsipalaiduoti mamos, jei vaikas yra kone pririštas prie mamos? Pateiksime jums keletą smagių idėjų.

Baidarės su vaikais

Rūpintis vaiku gali būti ne tik našta ir rūpestis (kad ir kaip tėveliai norėtų juo mėgautis, rūpintis vaiku tikrai sekina!), bet tai gali būti ir didžiulė pramoga. Arba, tiksliau tariant, tai gali būti visiškai suderinama su pramoga. Jei vaikutis yra bent kiek vyresnis, galite drąsiai pagalvoti apie plaukiojimą baidarėmis kartu su savo vaikais.

Kertu lažybų, kad tai jiems bus naujovė, kuria jie neabejotinai mėgausis. Koks vaikas nemėgsta naujovių? Koks vaikas nemėgsta neįpareigojančio maisto (šašlyškai ir čipsai)? Koks vaikas atsisakytų maudynių ir pasiplaukiojimo gamtoje? Tai vaikai ypač mėgsta!

O koks suaugęs praleis progą pailsėti su savo šeima ir šeimos draugais, kai atrodytų nereikia sukti galvos dėl vaikų, nes suaugusiems esant kartu vienoje vietoje jais pasirūpinti tampa paprasčiau. Tokia pramoga leis atsikvėpti visiems ir jūsų vaikams turėtų palikti didelį įspūdį.

Kelionės

Pasiplaukiojimas baidarėmis yra viena iš opcijų, bet ji nevisada įmanoma. Nors atrodytų logistiškai sudėtingesnė, bet kur kas lengviau suderinama su bet kokio amžiaus vaiku yra kita pramoga – kelionės.

Nustebtumėte sužinoję, kiek daug tėvelių ir mamyčių keliauja su savo vaikais ne tik po gimtinę Lietuvą, bet ir po kitas Europos šalis. Kelionės lėktuvu tikrai netrunka labai ilgai, todėl jūsų vaikui jos tikrai nespės nusibosti. O pamatyti pasaulį ir patirti naujų įspūdžių – kiekvieno vaiko svajonė. Juolab, kad jei viską sugebėsite "parduoti" vaikui tinkamai dar prieš kelionę, atostogos ir poilsis – garantuoti.

Parengta pagal tindirindi.lt medžiagą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>