Kaip dekoruoti namų langus?

Norite gyventi taip, kad namuose galėtumėte vaikščioti, kad ir nuogas, o jokios smalsios kaimynų akys Jūsų nematys? Tokiu atveju reikalingi tinkamai langų uždangalai, kurie gali garantuoti, kad apsauga bus ne tik nuo saulės, tačiau ir nuo žmonių. Puikiai tinka žaliuzės, daugelio mėgstamos užuolaidos. Pasirinkimas labai platus, tad kuo daugiau galimybių pažinsite – tuo didesnė tikimybė, kad rasite sau tinkamą variantą

· Užuolaidos

žaliuzėsDažniausiai užuolaidos yra vadinamos klasika, kuri niekada neišeina iš mados ir tuo pačiu, kuri puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose. Nuo klasikinių iki modernių, nuo dieninių iki naktinių, tad kiekvienas gali atrasti variantą, kuris labiausiai tinka jo namuose. Svarbiausia taisyklė yra rinktis geros kokybės užuolaidas, kadangi labai pigūs bei sintetiniai audiniai ne tik netarnaus kokybiškai, tačiau dažniausiai ir išdarko namų interjerą.

· Žaliuzės

Daugeliui atrodo, kad žaliuzės yra tinkamas pasirinkimas tik biuruose, kadangi jos siejamos su paprastumu, kai kuriais atvejais net šaltumu. Tai yra klaidingas požiūris, kadangi šiuo metu žaliuzių stiliaus pasirinkimas yra labai platus, tad tikrai rasite tokias, kurios labiausiai tinka Jūsų namuose. Svarbiausia, kad žaliuzės suteikia galimybę dekoruoti langus ir tuo pačiu užtikrinti, kad palangės bus atviros. O ant jų visada galima skoningai sudėlioti vazonus.

· Romanetės

Žaliuzės labai dažnai lyginamos su romanetėmis, tačiau tarp vieno ir kito varianto yra gana daug skirtumų. Galiausiai, abu variantai dažniausiai turi labai daug tipų, tad visada verta kuo detaliau analizuoti, kad pavyktų atrasti tai, kas labiausiai tenkina Jūsų poreikius. Bet kuriuo atveju – romanetės gali būti ir tikrai yra skoninga Jūsų namų puošmena, kuri suteikia patalpoms daugiau patrauklumo ir tuo pačiu gali būti svarbiausias stiliaus akcentas.

· Apsauga nuo vabzdžių

Kad ir kokia langų apsauga bus pasirenkama, tačiau papildomai siūlomos ir apsaugos nuo vabzdžių, kurios suteikia galimybę vasaromis plačiai atverti langus, kadangi į juos nepateks uodai, kurie gali sugadinti gerą miego kokybę. Jos dažniausiai derinamos su žaliuzėmis bei romanetėmis, tačiau kai pasiūla tokia plati – puikiai derės ir prie užuolaidų bei kitų variantų.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>