Kaip naudoti kondicionierius

Jeigu jūsų pirkinių krepšelyje dar niekada nebuvo atsidūrę kondicionieriai, ir šį kartą tokį prietaisą perkate pirmą kartą, tuomet bus visai verta sužinoti, kaip jie gali būti tinkamai naudojami.

Maži nešiojami

Geriausi kondicionieriaiVienas iš populiaresnių kondicionieriaus tipų yra itin maži, kompaktiški, mobilūs kondicionieriai. Kuo jie patogūs? Žinoma, savo dydžiu. Jeigu esate vienas žmogus, mėgstantis, kad patalpa būtų vėdinama, kondicionuojama, tada jums kaip tik tokio daikto ir reikia. Tai nesudarys beveik jokių problemų. Jis tinka vienam žmogui aptarnauti, galite pasistatyti tiek ant savo stalo, tiek po stalu ar dar kažkur. Taip pat pravers net ir tada, kai nutarsite išvykti į kokią nors kelionę, o toje kelionėje gali būti karščiai, kuriuose galbūt teks kentėti šiuos visokius nemalonumus, kai viešbučio administracija nerodo jokio dėmesio ir neduoda kondicionieriaus. Įsigydami labai mažą apsidraudžiate nuo tokių nenumatytų situacijų – juk tokį jį galite lengvai įsimesti į savo lagaminą.

Besisukantys su vėjeliu

Toliau yra didesni kondicionieriai. Juos galima pamatyti dideliuose biuruose, prabangiose drabužių parduotuvėse, taip pat maitinimo įstaigose. Smagu stebėti, kaip žmonės, it paklusnūs žvėreliai, visada nuolankiai būriuojasi aplink tokį puikų kondicionierių. Tiesiog žmonėms reikia komforto, o didelis apvalus besisukantis kondicionierius, tarsi visą dieną savo didelę galvą besukiojanti saulėgrąža galų gale tampa tuo dalyku, kurį tiesiog aklai seka žmonės. Jeigu toks aparatas pastatytas kur nors picerijoje – tai būtinai visi žmonės ateis ir sėdės taip, kad į juos pūstų. Jeigu šis aparatas stovi darbe, tai per dieną bent 10 žmonių atėję jį pataisys taip, kad vėjelis papūstų būtent į juos. Na, mes žinome, kad baigsis tuo, kad tas, kas nuožmiausiai rodys valdžią,, ir gaus, ko norės, bet tik ne kitų bendradarbių prielankumą.

Integruoti į sienas

Toliau turime turbūt patį efektyviausią variantą – kai kondicionieriai būna integruojami į pastatų konstrukcijas, sienas. Nuostabūs potyriai apima kiekvieną poilsiautoją, kai karštą vasaros dieną savo viešbutyje jis iš tiesų randa tokį prietaisą. Tai rodo, kad jis atkeliavo čia ne veltui. Tai rodo, kad jis tikrai turėjo čia apsistoti. Juk taip gera pavargus kristi į lovą, paspausti su distanciniu pulteliu „ON“, ir laukti, kol ūžiantis monstras iš sienos ima filtruoti tavo orą, ir tu pamažu atvėsti. Tiesa, negerai užmigti nustačius pernelyg šaltą temperatūrą – dar nepastebėsite ir peršalsite, saugokitės.

Gražina

Gražina paskelbė 686 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>