Kaip palikti išsinuomotą automobilį

Nuomos pasiūlymaiPasiskolinus svetimą daiktą, grąžinti jį reikia švarų ir grąžų. Tad ir po to, kai pasinaudojate transporto nuoma, automobilį derėtų grąžinti švarų, gražų, nesugadintą, laikantis reikalavimų, nurodytų jūsų nuomos sutartyje.

Palikti taip ir ten, kur sutarta

Nebūtinai transporto nuoma turi tik vieną punktą. Tai, kad išsinuomojote Vilniuje BMW, nereiškia, kad būtinai jį ten pat turite ir pristatyti. Labai dažnai transporto nuomos paslaugos išlošia, kada tai būna tinklinis, didesnis tinklas, ir mašiną galima grąžinti ne ten pat, kur paėmei. Įsivaizduokite užsienietį ar šiaip kokį verslininką, atvykusį į Vilnių. Jis išsinuomoja dar oro uoste mašiną, o tuomet jam reikia nuvykti į Palangą, ten vyksta susitikimas. Paskui jis iš Palangos skrenda atgal į savo šalį. O kaip dėl mašinos, nejaugi teks ją nuvaryti atgal, iš kur paėmė? Nebūtinai? Geriausia, kai tokios kompleksinės nuomos paslaugos ir suteikia galimybę nuomotis taip, kad galėtum palikti mašiną kitame punkte. Kita vertus, jeigu nuomos punktas yra tik vienoje vietoje, o taip pat galbūt ir taiko kažkokias mažesnes kainas nuomai, tada ir vežti reikia į ten, iš kur paėmėte.

Susirinkti šiukšles

Taip pat transporto nuoma turėtų būti traktuojama kaip ir bet kokio kito žmogaus mašinos panaudojimas. Tai kas, kad sumokėjote pinigus, daiktas vis tiek ne jūsų, ir jums derėtų palikti jį tvarkingą. Tai reiškia, susirinkti skardines, limonado butelius, servetėlės, maišelius ir kitas šiukšles.

Pravėdinti

Verta prieš grąžinant mašiną, bent trumpam ją pravėdinti. Jeigu yra galimybė, paskutines maršruto minutes važiuoti pravirais langais. Maža ką, kokių nepageidaujamų kvapų yra nuo jūsų vizito likę automobilyje. Ir jų galbūt būtų galima išvengti, tiesiog automobilį gerai pravėdinus. Padarykite taip ir galėsite mėgautis švaria ir gražia mašina ir kitą kartą, nes nuomotojai įsimins jus kaip tvarkingą asmenį.

Išvalyti ir nuvalyti, jeigu supurvinote

Jeigu taip nutiko, kad kol turėjote išnuomotą transportą, kažkur jame kažką paliejote, supurvinote, apdergėte – viską sutvarkykite. Labai nemandagu yra palikti nesutvarkytus, negražiai atrodančius dalykus mašinoje. Viskas turi būti gražu, tvarkinga, švaru.

Rekomenduoti gerus nuomotojus

Nepamirškite ir tų, kurie jums išnuomojo mašiną. Jeigu paslauga jums patiko, likote visapusiškai patenkinti ja – padėkite šiems nuomotojams gerinti savo vardą. Pagirkite juos internete, pasidalinkite jų puslapiu feisbuke, palikite atsiliepimą rekvizituose. Taip padėsite ir jiems, ir žmonėms, kurie ieškos kokybiškų nuomotojų.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>