Kaip sutaisyti „Huawei“ ekraną, jei jis sudužo?

EkranaiJei jūsų "Huawei" telefonas pradeda gesti, nesijaudinkite – yra daugybė būdų, kaip sugrąžinti tinkamą telefono veikimą. Lengviausias ir veiksmingiausias problemos sprendimo būdas tikriausiai yra pakeisti visą ekraną, o ne tik sutvarkyti sudužusią dalį. Tačiau kaip žinoti, kokią dalį įsigyti? Pirmiausia gali būti sunku nustatyti, kas sukėlė ekrano problemą, todėl geriausia sutvarkyti viską, o ne bandyti spręsti galimas problemas su viena dalimi. Huawei p30 pro ekrano keitimas yra gera paslauga.

Ar mano "Huawei" telefonas įsijungia?

Jei "Huawei" telefonas neįsijungia, kai to reikia, gali būti, kad telefono ir įrenginio ryšys yra blogas. Pabandykite išvalyti kontaktus ir telefono dėklą, taip pat patį telefoną, kad įsitikintumėte, jog nėra jokių perteklinių medžiagų, blokuojančių elektrinę jungtį. Jei tai nepadeda, pabandykite išimti akumuliatorių ir vėl jį įdėti, kad įsitikintumėte, jog telefono dėkle yra pakankamai vietos, kad telefonas tinkamai priglustų. Jei nė vienas iš šių veiksmų nepadeda, galbūt geriausia būtų pakeisti visą telefoną.

Ar telefonas skleidžia dūzgiančius arba dingstančius garsus?

Jei bandydami naudotis "Huawei" telefonu pastebėjote nuolatinį, šnypščiantį ar šnypščiantį garsą, tai gali būti ekranas. Jei garsas sustiprėja, kai laikote telefoną arba spaudžiate mygtukus, vadinasi, yra ekrano problema. Tikriausiai turėtumėte pakeisti visą telefoną, o ne tik sugedusią dalį.

Ar veikia jutiklinis ekranas?

Jei "Huawei" telefonas nereaguoja, kai paspaudžiate ką nors telefone, tai gali būti jutiklinio ekrano problema. Pabandykite švelniai paspausti telefono mygtukus, laikydami telefoną ekranu žemyn, ir pažiūrėkite, ar tai padės. Jei ne, galbūt vertėtų pakeisti visą telefoną, o ne tik sugedusią dalį.

Ar mano telefonas skleidžia šviesą, kai jį atidarau?

Jei atidarant telefoną jis nešviečia, gali būti, kad problema susijusi su šviesos jutikliu. Pabandykite išimti bateriją ir vėl ją įdėti, kad įsitikintumėte, jog telefono dėkle yra pakankamai vietos, kad telefonas tinkamai priglustų. Jei nė vienas iš šių veiksmų nepadeda, galbūt geriausia būtų pakeisti visą telefoną.

Ar pro ekrano įtrūkimą teka vanduo?

Jei pro "Huawei" telefono įtrūkimą, kai bandote juo naudotis, laša arba bėga vanduo, tai gali būti ekrano problema. Pabandykite švelniai paspausti telefono mygtukus, laikydami telefoną ekranu žemyn, ir pažiūrėkite, ar tai padės. Jei ne, galbūt vertėtų pakeisti visą telefoną, o ne tik sudužusią dalį.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>