Kaip žaisti krepšinį lauke?

Krepšinis yra viena populiariausių komandinių sporto šakų pasaulyje. Tai puikus būdas išlikti aktyviam ir smagiai praleisti laiką lauke. Žaisti krepšinį lauke gali būti įdomi patirtis, nes tam reikia strateginio mąstymo ir gero fizinio pasirengimo. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs žaidėjas, yra keletas patarimų ir gudrybių, kuriais galite pasinaudoti, kad patobulintumėte savo žaidimą ir laimėtumėte rungtynes. saboniomokykla.lt – krepšinio nauda sveikatai.

Krepšinio taisyklės ir nuostatai

Krepšio lankasKrepšinio rungtynes žaidžia dvi komandos po penkis žaidėjus. Rungtynių metu dalyvauja teisėjas ir stalo teisėjas / teisėjo padėjėjas, kurie užtikrina sąžiningą žaidimą ir reguliuoja žaidimą. Žaidžiama apvaliu krepšinio kamuoliu ir, priklausomai nuo oro sąlygų, žaidžiama patalpoje arba lauke. Rungtynės trunka du kėlinius po dvidešimt keturias minutes, tarp kėlinių daroma vienos minutės pertrauka. Yra įvairių kitų taisyklių ir nuostatų, kurių reikia laikytis žaidžiant krepšinį. Kai kurios iš jų yra šios: – Žaidėjams leidžiama judinti kamuolį bet kuria kūno dalimi, išskyrus rankas.

Lauko krepšinio aikštelės išdėstymas

Standartinė krepšinio aikštelė yra 10 metrų pločio ir 20 metrų ilgio. Ją į dvi lygias puses dalija laisvų metimų linija. Laisvų metimų linija yra 15 metrų nuo galinės linijos kiekvienoje pusėje. Yra 15 pėdų pločio aikštės pusės linija, kuri dalina aikštę į dvi lygias dalis. Prieš kiekvieną krepšį yra trijų taškų linija.

Metimo ir perdavimo įgūdžiai lauko krepšinio aikštelėje

Šaudymas Žaisdami lauko krepšinio varžybas, turėtumėte stengtis kuo tiksliau mesti. Šaudydami su tinkama šaudymo mechanika turėsite geriausią galimybę pelnyti taškų. Norint padidinti taiklumą, šaudant lauke reikia nepamiršti tam tikrų veiksnių: – – – aikštelės paviršius. Aikštelės paviršius turės įtakos kamuoliuko atšokimui, todėl šiek tiek paeksperimentuokite su skirtingomis šaudymo vietomis, kad išsiaiškintumėte, kurios iš jų yra geriausios. – Vėjo kryptis. Vėjas gali pakeisti kamuoliuko orientaciją prieš jam atšokant nuo aikštelės ir taip pakeisti jo trajektoriją.

Tinkamas mąstymas žaidžiant lauko krepšinį

– Žinokite savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Žinodami savo stipriąsias ir silpnąsias puses galite lengviau pasirinkti žaidimo partnerius ir atitinkamai planuoti taktiką. – Žinokite savo varžovų stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai padės jums priimti geresnius sprendimus. – Žinokite rungtynių sąlygas. Tokios sąlygos, kaip oras, paros laikas ir vieta, gali turėti didelę įtaką rungtynėms, todėl būkite pasiruošę bet kokiam rezultatui. – Per rungtynes išlikite ramūs ir susikaupę.

Krepšinio treniruotės lauke

Yra tam tikrų įgūdžių ir technikų, kurių galima mokytis norint pagerinti savo rezultatus žaidžiant lauko krepšinį. Kai kurie iš jų yra šie: – Kamuolio valdymas: driblinkite kamuolį ir stenkitės tai daryti kuo greičiau. – Metimas: atlikite kuo daugiau metimų iš įvairių aikštelės vietų.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>