Kam prireiks skolintis, pirmaisiais emigracijos mėnesiais

KreditaiNusprendėte įgyvendinti savo svajonę ir išvykote dirbti į užsienį. Puiku, tai geras dalykas, jeigu siekiate savo gerovės, net jeigu iš pradžių ir padeda išvykti iš šalies kreditai dirbantiems užsienyje. Gali būti, kad pradžioje į viską žvelgėte paprasčiau. Atrodė, bus taip lengva tiesiog nukeliaut, kur norėjai, imti dirbti, ir kaip ir visi kiti emigravę draugai, viskam turėti pinigų bei gyventi tiesiog labai gražiai, daug keliauti. Tačiau iš tiesų, vos tik imsite planuoti savo sparnų kėlimą, pamatysite, kiek iš tikrųjų, naujų išlaidų jūsų laukia. Kam jos bus reikalingos, planuojantiems vykti į užsienį?

Kelionei

Pirmiausia, nori nenori, tačiau kreditai dirbantiems užsienyje bus tikrai reikalingi ir būtini. Kelionės metu pinigų prireiks. Jeigu skrisite emigrantų pamėgtomis kryptimis, bilietai bus brangūs. Ir bagažo pirmai pradžiai reikės nemažai, todėl tai taip pat kainuos. Jeigu važiuosite su autobusu, bilietai taip pat kainuos, ir bagažo gabenimas. Taigi, pati kelionė galbūt pareikalaus 100 – 400 eurų. O kiek dar pasiruošimo jai: nusipirkti būtinus daiktus, įsidėti maisto, nes ten jis brangesnis, paimti dalykų, kuriuos kitiems dovanosi kaip lauktuves iš Lietuvos. Leisti pinigus tikrai yra kur. Tad ir paskolos gali prireikti tokiems planams.

Ryšio operatorių mokesčiams

Apsigyvenę užsienyje, norėsite įsigyti telefono kortelę, taip pat ir interneto pajungimo galimybes. Tai turėdami, visada galėsite džiaugtis ryšio operatorių suteiktais ir suteikiamais privalumais ir tai leis jums turėti tai, kas labiausiai jums patinka. Taigi, ryšio operatorių mokesčiai vis tiek jums turės kažkiek kainuoti. Gal net ir tam prireiks nemažų išlaidų iki 100 ar 200 eurų, jeigu dėl interneto pajungimo bus perkamas modemas ar kita ryšio įranga.

Nuomai

Neabejotinai, tikrai dideles išlaidas jums sudarys ir nuoma. Kadangi jūs turėsite susimokėti už tokias paslaugas kaip gyvenimas keletui mėnesių į priekį. Deja, šiuolaikiniams žmonėms tenka planuoti savo gyvenimą taip, kad jie negali tik išsinuomoti kokiam vienam mėnesiui. Tenka nuomotis bent keliems, o tai visada kainuoja pinigus. Ypač užsienyje.

Vietiniam transportui

Pradžioje teks važinėti į darbo pokalbius, o vėliau ir į darbą. Jeigu apsigyvensite atokesnėje vietovėje, gal teks pirkti automobilį ir su juo važiuoti bei ieškoti darbo. Taip pat ir vietinis transportas galėtų būti gana brangus, tarkime Londone, kur yra brangiausios visoje Europoje transporto kainos. Tad pinigai tirps, kaip ledai, iki kol gausite pirmąsias pajamas. Jas turėdami, grąžinsite skolas ir pradėsite naują gyvenimą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>