Kas tinka prie medinių grindų

Interjerą itin puošiančios medines grindys kartu diktuoja ir naujus poreikius. Kuomet turite tokias grindis, atsiranda jausmas, kad negalite ant jų dėti bet ko. Taigi, galima pagalvoti, ką iš tiesų ten reikėtų statyti, tiesti, kloti, dėti. Štai keletas patarimų, ką derinti prie puikių medinių grindų.

Senovinis rytietiškas kilimas

Taigi, jeigu galvojate apie tai, kad reikėtų ant šių gražių medinių grindų kažką dar padėti, tai galima tai padaryti paprastai: patiesiant nuostabų rytietišką kilimą. Jeigu ilgą laiką galvojome apie tai, kad negalime sau leisti sovietmetį primenančių ryškių raudonų, spalvotų ir sunkių kilimų, pamirškime tai. Senas geras kilimas – tai klasikinė vertybė. Todėl ant prabangių ąžuolinių grindų jums visai nebūtina tiesti pilką, baltą ar pūkuotą kilimą. Čia puikiai derės klasikinis gražus raštuotas kilimas.

Sodraus aksomo arbe retro stiliaus foteliai

Medžio masyvo grindysTaip pat prie medinių grindų puikiai tiks prabangūs klasikiniai foteliai. Odinis bus šiek tiek per kieta, tačiau gražiai atrodys raudonas, žalias, vyšninis, tamsiai mėlynas aksomo fotelis su klasikinėmis ar retro stiliaus detalėmis. Čia tiktų netgi atnaujintas senas fotelis, turintis senąją dvasią.

Senovinės ąžuolinės spintos ir laisvo stiliaus lentynos

Ką tikrai reikėtų išmesti lauk – tai baisią didžiulę spintą, vadinamąją sekciją, kuri pas jus galbūt bute stovėjo ir lietė sieną nuo grindų iki lubų. Tačiau galbūt vertėtų pagalvoti apie senos tikros ąžuolinės spintos atsigabenimą į savo namus. Tokioje spintoje galima kabinti rūbus. Daugiau spintų gal ir nereikia, nebent atvirų lentynų, ant kurių sudėsite knygas ar svarbius dalykus.

Minkšti pledai, pagalvėlės

Ant minkštų baldų komplektų ir ant fotelių, pufų, galima kloti minkštus jaukius pledus, taip pat pagalvėles. Visa tai bus be galo patogu, jauku, o jūs jausitės tikrai gerai, kai galėsite gyventi iš tiesų patogiai. Tokios faktūros gerai derės prie ąžuolinių grindų, ypač jeigu rinksitės klasikinių audinių pledus: lininius, medvilninius, gal netgi su ažūro krašteliu.

Naminiai augalai: žali baltuose vazonuose

Kad jūsų namai būtų tobuli, ant ąžuolinių grindų keliose vietose pastatykite specialius dėklus gėlėms ir jas ten pamerkite. Tai gali būti labai gražios gėlės su baltais vazonais. Tokioje aplinkoje geriausiai tiks gėlės, kurios turi žalius lapus ir beveik nežydi arba žydi kartais. Tai gali būti kaktusai, fikusai, įvairūs paparčiai, tačiau reikia mokėti ir jais rūpintis. Gražūs nesintetiniai langai, didelės vitrinos – tai taip pat prie medinių grindų derantys interjero elementai.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>