Kėdainių radijas internetu

Regioninis Kėdainių radijas „Centro FM“ turi puikių žinių savo kraštiečiams. Šiuo metu visuomenėje įsigalėjusi techninės pažangos ir modernių naujovių era skatina ieškoti inovatyvių sprendimų ir mus. Rinka nuolat kinta, klausytojų poreikiai taip pat. Būdai, kurie buvo patrauklūs prie kelias dešimtis ar net šimtus metų šiandien yra visiškai netinkami, kai kurie net nenaudojami ar išvis net nežinomi. Mūsų laikus pasiekia ne visi anksčiau plačiai naudoti metodai. Ir tai visiškai normalu, juk laikui bėgant vieni sprendimai visada pakeičia kitus. Naujos medžiagos, nauji išradimai, naujos technologijos neaplenkė ir radijo laidų.

Mobilusis radijas

Kėdainių radijasAnksčiau vyravę radijo imtuvai ar radijo taškai šiandien yra kone antikvaras. Klausytojų jau seniai nepatenkina tokie tradiciniai būdai, todėl nuolat ieškoma sprendimų, kurie būtų patogesni ir labiau priimtini jiems. Būtent tokiu būdu iš milžiniškų, masyvių radijo imtuvų atsirado kur kas mažesni, kompaktiški įrenginiai, pastaruosius pakeitė patogūs, nešiojamieji. Atsisakyta gaminių, kurių veikimui būtina elektros energija, pereita prie baterijomis maitinamų radijo imtuvų. Laikams dar labiau keičiantis ir spartėjant technologijų pažangai radosi ir radijas internetu. Pastarasis yra visiškai įprastas šių laikų žmogui, todėl vadinti tai naujove gali būti ganėtinai keista. Ypač turint omeny, kai jau yra būdų modernesnių ir už šį. Kokių? Vis labiau populiarėjantis būdas – klausyti radijo mobiliuoju įrenginiu. Mobiliųjų telefonų sandara ir galimybės kasdien darosi vis modernesnės ir, atrodytų, net beribės. Jau kurį laiką jie yra tinkami naršyti internete, žiūrėti įvairias laidas bei filmus, naudoti programėles socialiniuose tinkluose naršyti, todėl galimybė klausyti radijo internetu taip pat yra dar vienas šių įrenginių teikiamas privalumas. Svarbu pranešti, kad šiuo būdu jau esame pasiekiami ir mes. „Centro FM“ radijas jau gali būti ir tavo telefone. Parsisiųsk programėlę į savo išmanųjį telefoną, prisijunk prie mūsų ir nuolat būk įvykių centre.

Internetinis Radijas Kėdainiuose

Tai, kad radijas jau pasiekiamas ir išmaniaisiais įrenginiais turėtų būti itin džiugi žinia Kėdainių miesto gyventojams. Nuo šiol savo miesto, „Centro FM“, radijo klausytis gali dar patogiau. Daugiau neteks ieškoti radijo imtuvo ar jungtis prie mūsų radijo stoties internetu. Pakaks kartą atsiųsti programėlę ir kiekvieną dieną galėsi mėgautis muzika bei sekti savo krašto naujienas be jokių trukdžių. Važiuoji į darbą, keliauji į paskaitas ar pamokas, lauki autobuso, užstrigai nesibaigiančiuose kamščiuose ar niekaip negali sulaukti nuolat vėluojančių draugų prie kino teatro – nenuobodžiauk. Dabar laiką praleisti gali kur kas smagiau. Atsisiųsk „Centro FM“ programėlę į savo mobilųjį telefoną, pasirūpink geromis ausinėmis ir mėgaukis tavo ausis pasiekiančia geriausia muzika bei svarbiausiomis naujienomis. „Centro FM“ radijas – tai radijas kiekvieno skoniui.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>