Kelionių fotografija: pasikartojantys dalykai

Keliauti šiais laikais yra labai paprasta ir kelionės net taip nebestebina kaip seniau. Su agentūra Krantas Travel gali lengvai rasti dominančią kelionę. Be agentūros ieškant savarankiškai gali taip pat kažką rasti. Galbūt kelionės atrodytų įdomesnės, jeigu jose nebūtų tiek daug kičinių kadrų.

Nuotrauka išskėtus rankas

KrantasViena iš nuotraukų scenarijų, kada Krantas Travel suorganizuoja kelionę, tai žmogaus nuotrauka išskleidus rankas. Kažkodėl tai yra labai populiarus būdas fotografuotis, tai praktikuoja daug žmonių. Kai tik žmonės atsiduria gražiame fone, jiems matyt ima atrodyti, kad jie turi kažkaip tą foną užvaldyti ir pradėti pozuoti keistais būdais. Todėl gali atsirasti ir nuotrauka išskėtus rankas. Taigi, tokių nuotraukų galima rasti kone kiekvieno žmogaus kelionių albume. Populiaru taip fotografuotis kalnų fone, jūros fone ar aukštai virš miesto.

Nuotrauka be liemenėlės

Specialiu haštagu pažymėtos plinta ir nuotraukos, kada moteris fotografuojama iš nugaros ir ji stovi be liemenėlės. Tai tarsi simbolizuoja laisvė ar kažką panašaus, tačiau iš tiesų tokie dalykai gali atrodyti juokingai. Jeigu atsidurtumėte labai gražiame slėnyje, apsuptame kalnų ir su tele objektyvu pamatytumėte, kad ant kiekvieno kalno stovi po kokią nors moterį, kuri išskleidusi rankas kažką pozuoja ir yra be liemenėlės. Turima omeny, kad tai tapę taip populiaru, kad net neaišku, prieš ką kovojama ir kodėl tai daroma.

Socialinė fotografija

Keliaujant po trečiojo pasaulio šalis arba karo pažymėtas šalis, populiarus yra socialinės dokumentikos nuotraukų žanras. Kada siekiama užfiksuoti buities skurdumas, tam paaštrinti dar uždedamas nespalvotas arba senovinis filtras. Tad jeigu būtumėte kur nors Albanijoje ar Balkanuose, tuomet socialinė fotografija ten būtų madingiausias foto žanras.

Asmenukės, kai gražiai atrodai

Visgi kažin ar galėtų kokia nors kita fotografijų rūšis pralenkti asmenukes, kada žmogus tiesiog sau gražiai atrodo. Nesvarbu, kas yra fone, nesvarbu, kas vyksta aplink. Jeigu gražiai atrodai, gali nusifotografuoti kad ir prie plytų krūvos, pažymėti, kad esi kokioje nors užsienio šalyje, ir tai taps populiariausia socialiniame tinkle nuotrauka.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>