Ar tikrai tinkamai prižiūrite plaukus?

Kartais labai sunku suprasti ar tikrai plaukai gauna pakankamai dėmesio – vienais atvejais jie gali būti sveiki ir gražūs net per daug nesistengiant, o kitais atvejais galima stengtis labai daug ir vis tiek nematomi rezultatai, kurie džiugintų. Deja, kartais plaukų grožis priklauso nuo genetikos ir vieniems džiaugtis dailiomis šukuosenomis yra kur kas lengviau. Tačiau net ir turint ne itin gera būkle pasižyminčius plaukus, tikrai nereikia viską suversti gamtai – kartais situacija gali būti pataisyta. Bene didžiausia priežastis kodėl kai kurie plaukai būna nualinami per tam tikrą laiką – netinkamos plaukų priežiūros priemonės ir labai didelės klaidos grožio rutinoje.

KeunePlaukams prižiūrėti reikia kokybiškų priemonių – niekada jų rinktis nereikėtų pagal kainą, nes kai kuriais atvejais labai brangūs produktai neturi norimos naudos, o labai pigūs produktai visai nustebina. Svarbiausia atsiminti kokie ingredientai sudėtyje kenkia plaukams ir kurie puoselėja. Keune produkcija džiugina švelniais plovikliais, kurie nesausina plaukų, todėl ši linija nuolat rekomenduojama tiems, kurie iki šiol naudojo prastas priemones to nesuvokdami. Visgi, tam, kad efektas išties matytųsi, o plaukai gražėtų, reikia rinktis priemones pagal savo plaukų tipą. Drėkinamasis šampūnas Keune tiks tiems, kurie turi sausesnius plaukus, sausesnę galvos odą, o besiriebaluojantiems plaukams reikia to, kas padėtų sutvarkyti riebalų išsiskyrimą. Taigi, kokybiškos priemonės ir jų atsirinkimas bus puikus žingsnis dailių plaukų link.

Jei Keune kosmetika nėra svetima ir puikiai žinote, kad lentynoje puikuojasi labai geros priemonės, tačiau plaukų būklė negerėja, atsižvelgti reikia į klaidas, kurių tikrai visi neišvengia. Jei nuolat naudojate plaukų tiesintuvą ar kitas formavimo žnyples plaukams, tuomet nieko keisto, kad niekaip nepavyksta džiaugtis gyvybingais plaukais. Dažnas tokių priemonių naudojimas labai sausina, o su laiku labai pažeidžia plauką, todėl atgaivinti jį tampa neįmanoma. Lygiai taip pat žalą daro ir šlapių plaukų šukavimas ir jų džiovinimas karšta plaukų džiovintuvo srove. Tokiais atvejais Keune ar kitų gamintojos nepadės, nes plakai bus nuolat gadinami kitomis priemonėmis. Taigi, naudojamos priemonės yra tokios pat svarbios kaip ir gebėjimas pasirūpinti savo plaukais.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>