Kiek trunka verslo idėjos įgyvendinimas?

Verslo idėjosVerslo idėją turintys žmonės neretai turi itin daug klausimų. Jie turi galvoti apie tai, kur ieškoti investuotojų, darbuotojų, ar tiekėjai bus patikimi, kur juos rasti ir taip toliau. Neretai verslo idėjos įgyvendinimas būna nelengvas procesas. Kyla klausimų ir apie tai, kada pradės verslas uždirbti, kiek laiko užtruks jį įgyvendinti ir panašiai. Verslo įgyvendinimas priklauso nuo Jūsų srities. Vieniems verslams pradėti užtenka kelių dienų, kitiems mėnesių, kitiems gali prireikti net metų ar kelių. Trukmė priklauso nuo Jūsų verslo idėjos. Pajamas turbūt pradėsite gauti jau pirmąjį mėnesį, tačiau pasitaiko ir tokių verslų, kur pajamos yra gaunamos tik po kurio laiko. Tarkime, jeigu kuriate kokią nors programą, gausite pajamas tik ją pardavus. Todėl gali būti itin brangu mokėti darbuotojams, už nuomą, jeigu negaunate jokio pelno. Turėtumėte apskaičiuoti laiką, kurio metu negausite pajamų, jog netektų bankrutuoti.

Ar įmanoma sukurti verslą, į kurį nereikėtų investuoti?

Neretai pasitaiko, jog yra norima pradėti verslą, tačiau nėra įnašo. Yra verslų, kurie negali būti įgyvendinami, jeigu nebus investicijų. Visgi, yra verslo idėjų, kurias galima įgyvendinti ir neinvestavus ar investavus labai mažai. Labai svarbu, jog jeigu norite pradėti verslą, tačiau neturite santaupų, atsižvelgtumėte į tai. Galbūt Jums reikia paieškoti idėjos, į kurią nereikėtų investuoti. Toks variantas yra tikrai galimas. Gali būti, jog Jums pasiseks verslas pradės nešti pelną iš karto. Neretai pasitaiko, jog verslai, kurie neša itin didelį pelną, buvo pradėti nuo nulio ir visiškai neinvestavus. Labai svarbu atsižvelgti į tai, ką gebate daryti ir kokių žinių turite. Nepradėkite verslo srityje, kuri yra Jums visiškai neartima ir nežinoma.

Ką daryti, jeigu verslo idėja nepasiteisino?

Deja, bet labai dažnai pasitaiko, jog verslo reikia atsisakyti. Taip gali nutikti dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, gali būti dėl to, jog verslo idėja nebuvo perspektyvi. Neretai nutinka, jog žmogus nepasidomi prieš pradėdamas verslą. Pasitaiko, jog yra įkurtas verslas, kuriam yra itin didelė konkurencija. Jeigu gyvenate mažame mieste ir yra daug batų parduotuvių, kurios nuolat užsidaro, nereikėtų atidaryti dar vienos batų parduotuvės. Reikia atsižvelgti ne tik į tai, ką Jums patinka daryti, bet ir į konkurenciją. Gali būti, jog Jūsų verslo idėja buvo itin gera, tačiau neįdėjote pakankamai darbo. Tai pasitaiko neretai. Dažnai žmonės nori uždirbti daug, tačiau nieko nedaro, jog tai įgyvendintų. Jeigu teikiate nekokybiškas paslaugas, klientų srautas vis mažės ir galiausiai jų tiesiog neliks. Nutinka ir taip, jog įmonė teikia itin kokybiškas paslaugas, tačiau neinvestuoja į reklamą. Toks atvejis nėra dažnas, nes dažniausiai įmonės skelbiasi visais įmanomais būdais, visgi, jeigu turite verslą, tačiau klientų nėra, tuomet bandykite kreiptis į marketingo specialistus. Galbūt jie Jums patars. Jeigu šis variantas netinka, tuomet bandykite pats užsakyti reklamas.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>