Klaidos, kurias darome įrengiant vonią

Mes visuomet galvojame tiktai, kokie vonios baldai atrodytų geriausiai. Kokie jie dabar yra madingi ir atrodytų gerai. Bet ar galvojame, kas netinka stilingiems namams? Juk ne viskas, kas yra perkama ir klijuojama iš tiesų yra labai gražu. Tad šį kartą patarimus dalinsime nuo kitos pusės. Štai jums idėjos, ko NEREIKIA daryti, įrengiant vonią.

Medinės grindys

Tvarkinga voniaKad ir kokie bus vandeniui atsparūs vonios baldai, bet medinės grindys tikrai neprisidės prie vonios sausumo ir gražumo. Kad ir kaip prilakuosite tas grindis, galvodami, kad joms nepakenks drėgmė, bet žinokite, kad pakenks. Tiesiog nėra tokio medžio lako, kuris paverstų medį keramika. Todėl visada bus geriau, jeigu jūsų vonios interjero idėjos apsiribos kažkokiais gana įprastais, standartiniais sprendimais ir jums nereikės paskui galvoti, iš kur po medinėmis grindimis atsirado pelėsis.

Jokio šildymo

Labai blogai, kai vonioje nėra jokio šildymo. Kai labai šaltos grindys, nes net ir naktį galite susirgti, bet šlepečių nuėję basomis į tualetą. Per kojas labai greitai eina šaltis ir taip galima susirgti pūslės uždegimu. Apskritai, išsimaudžius reikia šilumos, todėl būtinai reikia ir gyvatuko, ir kokio nors radiatoriaus, jeigu vonia didesnė. Jeigu reikia, tai padarykite ir šildomas grindis. Tik jokiu būdu nedarykite šaltų akmens arba betono grindų ir be jokio šildymo. Tada tikrai susirgsite. Juk būtent šios medžiagos puikiausiai sutraukia temperatūrą.

Skirtingi baldai

Dar vienas dalykas – skirtingi baldai. Jeigu kabinate baldus iš skirtingų komplektų, gadinate visą interjerą. Kartais žmonės galvoja, kad nieko baisaus, jeigu vonios baldai yra skirtingi. Vieni iš vienų namų, kiti iš kitų. Vieni nauji, kiti iš sovietmečio. Jau geriau palikti tik vienus, tuos naujesnius baldus.

Per mažai pakabų

Kita bėda – kai krenta rankšluosčiai. Kartais žmonės galvoja, kad čia labai gerai, jeigu padarote tik kelias pakabas. Tai neva nebus visa siena apkabinėta. Bet iš tiesų pakabų reikia daryti tiek, kiek yra poreikio. Daug blogiau kai kelis drėgnus rankšluosčius kabinate ant vieno kabliuko ir jie paskui nedžiūsta bei krenta.

Nėra dušo užuolaidos

Jeigu nėra dušo užuolaidos, žmogus jaučiasi nelabai patogiai, kai prausiasi. Baisu, kad tuojau priliesi, aptaškysi. Geriau ją visada pakabinti, juk nekainuoja milijono.

Neužsirakina

Vonia yra tokia vieta, kur mums tikrai reikia privatumo. Net jeigu gyvenate su artimiausiais žmonėmis. Būtinai padarykite užraktą iš vidaus.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>