Kodėl gera būti sodininku

Tėvų sode yra labai geras šiltnamis, kuriam suręsti buvo panaudotas polikarbonatas. Jeigu dar negirdėjote, taipolikarbonatas yra pati geriausia medžiaga, norint įsirengti kokybišką šiltnamį, užtikrinti jo gerą šilumą, ventiliaciją ir ilgaamžiškumą. Jeigu nenorite kasmet nudengti celofano ir po kiekvienos liūties ar vėtros sustatyti atgal išvartytus šiltnamio lankus, tai polikarbonatas yra geras sprendimas, statant aukštesnės klasės šiltnamį. Man yra nepaprastas džiaugsmas atvykti į sodą, nueiti į šiltnamį ir ten darbuotis. Gal modernus šių laikų žmogus nesupras, kodėl man taip gera būti sode, būti ten, kur viskas vyksta taip lėtai ir visada nuspėjamai. Tagi, trumpai apie tai, kodėl taip gera būti sodininku.

Atsikratai priklausomybių

PolikarbonatasPirmiausiai, tai mums, technologijų žmonėms ir vergams, buvimas šiltnamyje, galbūt pagamintame naudojantpolikarbonatą, yra labai svarbu bent kartais atsiplėšti nuo visų priklausomybių. Kartais mes nepastebime tiek daug, todėl kad mūsų veidai būna įbesti į telefonus, kur visą laiką reikia neva tikrinti, kas vyksta, kodėl vyksta, kokios naujienos ir pan. Bet, jeigu norime vadintis žmonėmis iš didžiosios raidės, tai turime kartais pripažinti, jog viskas yra per daug virtualu. Kai esi šiltnamyje ir su žemėtomis pirštinėmis rausiesi lysvėje, tu tada jau netrauki telefono ir netikrini, ką kiti veikia feisbuke. Tada tu pagaliau esi be priklausomybės, tu esi šiame laike, šioje realybėje, tavo sąmonė nėra suniokota didžiausio dėmesio poreikio.

Matai tikrą rezultatą

Jeigu daug kas iš mūsų dirbame „sraigteliais“, kur nuolatos darome kažkokią tik nedidelė darbo dalį, tai darbas sode pagaliau leidžia aiškiau pamatyti tikruosius darbų rezultatus. Be to, jie yra fiziniai ir materialūs, kitaip nei skaitmeniniai rezultatai. Kad ir puikiai apmokami programavimo darbai, kurie iš esmės mus verčia tiesiog vergauti. Taigi, jeigu norite pamatyti tikrai didelį ir gerą rezultatą, turite eiti dirbti į šiltnamį. Čia viskas nutinka nuo pradžios iki galo, nuo dirvos sudirbimo, iki derliaus nuėmimo, ir tai įvyksta tik su jūsų pastangomis.

Gamta yra stebuklas

Aišku, visų nuopelnų tik sau prisiimti irgi negalite. Mat jūs dirbate sode, tačiau visą stebuklą padaro pati gamta. Ir tai yra nuostabu, kad jūsų valioje štai gamta sukūrė daugiau palikuonių. Štai dėl to dabar čia išdygo morka, ten ridikėlis, ir galiausiai visi galime beveik šokinėti iš laimės ir susikabinę, kai įvyksta gyvybės ir gamtos tęstinumo stebuklas šiltnamyje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>