Kodėl žemės tyrimai tokie svarbūs?

Žemės tyrimai yra svarbūs visiems, jei planuojate atlikti statybas, kadangi jie nurodytų pastato statybos kokybės rodiklius. Kad būtų atliekami žemės tyrimai, jiems yra gręžiami gręžiniai, atliekami geologiniai tyrimai. Taip pat tyrimo metu bus imami vandens ir uolienų mėginiai, kurie atskleis faktinius duomenis apie jūsų žemės gelmių sluoksnius ir jų savybes. Bus parodytas ir paviršiaus taršos mastas, kokia yra geriamojo vandens kokybė, bei ar tinkamas gruntas, kad būtų pradėtos statybos pastato pamatams.

Lietuvoje egzistuoja įmonės, kurios gali atlikti jums reikiamus žemės tyrimus, tačiau tokių įmonių skaičius nėra didelis. Kiekviena profesionali įmonė atlieka darbus pagal keliamus standartus ir turi licencijas, jog galėtų vykdyti geologinius darbus. Įmonių paieškoje mes galime atrasti įmones, kurios specializuojasi būtent tyrimų srityje, tačiau rekomenduojame rinktis tas, kurios turės gerus atsiliepimus. Įsivertinkite ar siūloma kaina yra patraukli jums.

Žemės tyrimai reikalingi statybų pradžiai

Žemės tyrimai yra gausiai susiję su statybų įrengimu ir jų projektavimu. Žemės tyrimai yra visuomet atliekami, kuomet yra plėtojama miesto infrastruktūra, kuriamos požeminės transporto priemonių aikštelės arba hidrotechninius statinius energijai išgauti. Kadangi šios paslaugos yra svarbios, todėl įmonės gali pasiūlyti jums ir kitokius tyrimus.

Kiekvienas žemės sklypas yra unikalus, kurių gruntai gali būti skirtingi. Jeigu norite išvengti nemalonumų ateityje, tuomet rekomenduojame prieš statant individualų namą išsitirti su žemės tyrimais. Tyrimai individualiems namams yra paprasti ir nereikalaus iš jūsų daug laiko.

Kodėl verta atlikti žemės tyrimus?

Atlikus žemės tyrimus, jūs gausite rekomendacijas, kaip reikėtų atlikti statybinio darbo metodus. Jums taip pat bus pasiūlytos konstrukcinės struktūros. Reikia nepamiršti ir apie patarimus, kurie padės jums išvengti ateityje galimų pavojų su pastatu arba pačios struktūros saugumu.

Žemės tyrimai atskleis reikalingus duomenis, kurie bus naudingi atliekant detalius planavimus, rengiant pastato statybos pagrindimą, gausite projektinius pasiūlymus. Tyrimai yra atliekami pagal užsakovo pateiktas sudarytas technines užduotis.

  • Gręžiami gręžiniai, kad būtų galima identifikuoti gruntą ir paimti pavyzdį.

  • Bus paimami vandens mėginiai, kad būtų atliekama išsami analizė laboratorijoje.

  • Nustatomas gruntinio vandens lygis.

Nuo atliktų žemės tyrimų priklausys ir jūsų busimų pamatų įrengimas, bei sužinosite kainas, kadangi tai aktualu kiekvienam užsakovui. Jeigu atliekamas netikslus žemės tyrimas, tuomet gali būti, kad jums kils problemų su statybos pamatais ir pačio statinio eksploatacija.

Sąžiningos ir profesionalios įmonės užtikrins, kad bus atlikti kokybiški darbai ir gausite tikslius duomenis. Pagal gautus žemės tyrimų rezultatus, bus apskaičiuoja pamatų suma, taip pat suprojektuojami tolimesni darbai ir platesnė informacija apie juos. Kuomet atliekamos šios paslaugos, jokių klaidų negali būti, kadangi privaloma laikytis sąžiningumo principų. Aukščiausi reikalavimai keliami tam, kad kiekvienas užsakovas galėtų išvengti bet kokių statybos nuostolių ir galėtų sutaupyti.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>